Oyuncu Burçin Bildik kimdir, Burçin Bildik'in hayatı, biyografisi, Burçin Bildik kaç yaşında, Burçin Bildik nereli, Burçin Bildik boyu, kilosu kaç, Burçin Bildik evli mi?

Burçin Bildik Kimdir? Burçin Bildik Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Oyuncu Burçin Bildik kimdir, Burçin Bildik’in hayatı, biyografisi, Burçin Bildik kaç yaşında, Burçin Bildik nereli, Burçin Bildik boyu, kilosu kaç, Burçin Bildik evli mi? İşte Burçin Bildik hakkında detaylar.

Burçin Bildik Kimdir?

Burçin Bildik 31 Mayıs 1970 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk sinema, dizi, reklam oyuncusu ve müzisyen.

Burçin Bildik Hayatı

Burçin Bildik İstanbul Teknik Üniversitesi, Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Türk Halk Oyunları Bölümü’nden mezun olmuştur. Müzisyen kimliğinin yanında oyunculuğu ile ön plana çıkmaya başlayan Bildik, ilk olarak 2006 yılında Janset ve Sumru Yavrucuk ile Vestel reklamında görülmüştür. Ardından sırasıyla Yapı Kredi, AtlasJet ve Vatan Computer reklamlarında rol aldı. Özellikle ”118 – 33” isimli bilinmeyen numaralar servisinin reklamları ile Türkiye’nin yakından tanıdığı isimlerden birisi haline gelen Bildik,  Sağ Salim isimli sinema filminde oynadığı Salim karakteri ile hafızalarda yer edinmiştir.

Burçin Bildik Evli mi?

Burçin Bildik ilk evliliğini Zeynep Elçin Bildik ile yapmıştır. 2011 yılında Zeynep Elçin Bildik denizde geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetmiştir. Burçin Bildik ve Çiğdem Dikerler 2013 yılında nikah masasına oturmuştur. Çiftin evliliği 9 yıl sürmüş ve 2022 yılında ayrılmıştır.

visum china
visum china

Burçin Bildik Boyu Kaç?

Burçin Bildik 1.84 metre boyundadır.

Burçin Bildik Kaç Kilo?

Burçin Bildik 76 kilo ağırlığındadır.

Burçin Bildik Burcu Nedir?

Burçin Bildik ikizler burcudur.

Oyuncu Burçin Bildik kimdir, Burçin Bildik'in hayatı, biyografisi, Burçin Bildik kaç yaşında, Burçin Bildik nereli, Burçin Bildik boyu, kilosu kaç, Burçin Bildik evli mi?

Burçin Bildik Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • Hadi Be! (2022)
  • Yeni Gelin (2017-2018)
  • Bekar Bekir (2017)
  • Ekonomi Tıkırında (2016)
  • Sen Sağ Ben Selamet (2016)
  • Sağ Salim 2: Sil Bastan (2014)
  • Arkadaşım Max (2013)
  • Salih Kuşu (2013)
  • Sağ Salim (2012)

Burçin Bildik hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir