Cem Gelinoğlu kimdir? kaç yaşında nereli boyu ve kilosu

Cem Gelinoğlu Kimdir?

Hem senarist hem de oyuncu olarak bazı filmlerde yer almış ünlü isimlerden Cem Gelinoğlu kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaçtır? bu yazımızda bu sorulara ait en doğru cevapları bulabilirsiniz.

Cem Gelinoğlu Biyografisi

20 Temmuz 1983 tarihinde Düzce’de hayata merhaba diyen Cem Gelinoğlu, 1.74 metre boyunda, 79 kilo ve Yengeç burcudur.İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini memleketi olan Düzce’de tamamlamış olan ünlü oyuncu, Üniversite’yi kazanmasına rağmen istediği bölümde okuyamamış bu nedenle okulu bırakarak kendi işini kurmuştur.

Kendi kurmuş olduğu iş hayatında istediği başarıları elde edemeyen ünlü isim, ardından reklam alanında çalışmaya başlamış ve toplam 10 yıl boyunca reklamcılık mesleğini yapmıştır.Sosyal medya ile tanışması ile birlikte çeşitli Vine videoları hesabından paylaşan ünlü oyuncu, bir müddet sonra sevilen kişilerden biri olmuş ve takipçilerinden gelen yoğun destek ile hesabı kısa sürede büyümüştür.

Bir süre sonra yapımcılar tarafından da keşfedilen başarılı oyuncu Cem Gelinoğlu, 2015 yılında “Ali Kundilli” isimli filmle oyunculuk yapmaya başlamıştır.Bu zamana kadar 5 filmde rol alan oyuncu ayrıca 3 kez de Senaryo ekibinde yer almıştır.

Oynadığı Filmler

2019 – Aykut Enişte
2017 – Şansımı Seveyim (Sebahattin)
2016 – Yok Artık 2
2015 – Ali Kundilli 2
2015 – Ali Kundilli

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.