Survivor şampiyonu Cemal Can
Cemal Can

Cemal Can Canseven Kimdir?

Survivor yarışmasıyla tanınan Cemal Can Canseven hakkında merak edilenleri ve Cemal Can Canseven kimdir, Cemal Can Canseven kaç yaşında, Cemal Can Canseven nereli gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Cemal Can Kimdir, Nereli ve Kaç Yaşında

Cemal Can 25 Mayıs 1996 tarihinde İzmir’de doğdu ve ikizler burcudur. Cemal Can’ın annesi Rizeli, babası Selanik göçmenidir. İlkokul ve lise eğitim hayatını İzmir’de tamamladı. Üniversite için İstanbul’a gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumayı seçti. Arkadaşının tavsiyesi üzerine okuluna ara verdi ve İstanbul DJ Academy’de DJ’lik eğitimine başladı ve bu konuda uzmanlaşmıştır.

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic ile yakın arkadaşlığı bulunmaktadır. Geçtiğimiz dönemde çektiği bir videoda sporculuk yönünün olduğundan da bahseden Canseven, beraber videolar çektiği Damla Biliç’i üniversite yıllarından tanıyor. Survivor yarışmasına katılarak eğlenceli kişiliği ve başarılı mücadelesiyle izleyicilerin takdirini kazandı. Cemal Can’ın mesleği DJ, Youtuber ve oyunculuktur. Cemal Can yeni projelerde yer almaya devam etmektedir.

Cemal Can Canseven hakkında merak edilenleri ve Cemal Can kimdir, kaç yaşında ve nereli

Cemal Can’ın Boyu ve Kilosu

Cemal Can 1.86 boyunda ve 82 kilodur.

Cemal Can hakkında merak edilenler

Survivor Cemal Can

Cemal Can 2020 Survivor gönüllüler kadrosunda yer aldı. Survivor 2020 yarışmasının birincisi Cemal Can Canseven olmuştur.

2020 Survivor yarışmasının birincisi Cemal Can Canseven

Cemal Can’ın Dizisi

Cemal Can dijital platform Exxen‘de yayınlanan İşte Bu Benim Masalım dizisinde Aleyna Tilki ile başrolü paylaşmaktadır. Müzikal türünde bir dizidir.

Cemal Can MasterChef Yarışmasına Katıldı

MasterChef Türkiye yarışması dokunulmazlık oyunu için Survivor 2020 yarışmacıları katıldı. MasterChef Türkiye son 5 yarışmacısı Eray, Barbaros, Emir, Serhat ve Özgül, Survivor 2020 yarışmacıları Cemal Can, Evrim, Berkan, Ardahan ve Mert Öcal ile birlikte mücade etti. Kura çekilişleri yapıldı ve Serhat – Ardahan, Barbaros – Evrim, Özgül – Mert, Emir – Cemal Can, Eray – Berkan eşlemesi yapıldı. Yarışmanın birincisi Emir ve Cemal Can olarak 30 bin Tl ödülü kazanmışlardır.

Cemal Can Canseven kimdir, Cemal Can Canseven kaç yaşında ve Cemal Can Canseven nereli gibi sorularınızın cevaplarını derledik. Cemal Can Canseven hakkında düşencelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

 

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.