Cemal Toktaş Kimdir Biyografisi Boyu Yaşı Kaç?

Cemal Toktaş Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Oyunculuk basamaklarını çok dikkatli şekilde çıkmış ve oynamış olduğu rollerde her zaman önde olmuş Cemal Toktaş kimdir kaç yaşında nereli? sizler için en çok aranan bilgilerini topladık.

Cemal Toktaş Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Boyu

Cemal Toktaş tam yılbaşına girdiğimiz günde dünyaya gelmiştir.1 Ocak 1983 doğum yılıdır.Ünlü oyuncu eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tamamlamıştır.Ailenin tek çocuğu olmasınla beraber dizilerdeki rollerinde ailesinin desteğinide almıştır.Özellikle Sıla ve Tövbeler Tövbesi dizilerindeki rollerindeki performansı takdir edilmiştir.Oyuncu olmaya ise Lise senelerinde okurken karar vermiştir.

Boyu 1.76 cm olan oyuncu evlidir.Tövbeler Tövbesi dizisinde Mahir ismi ile ekranlara çıkmıştır.Bu diziden sonra Böyle Bitmesin ismindeki yapımda Yusuf’u canlandırmıştır.2014 tarihinde Yılanların Öcü dizisinde Kara Bayram karakteri ile rol alan isim, 2017 yılında Meryem dizisinde oynamıştır.

Arabalara düşkünlüğünle bilinen oyuncu babasının uzun senelerce Araba Tamirciliği yapması ile beraber arada bir babasının yanında bulunmuş ve orada çırak olmuştur.Babası daha sonra o işten emekli olsada her zaman özellikle klasik araçlara karşı büyük bir merakı vardır.

Çok ses getirdiği film ise Güneşi Gördüm ismindeki Film olmuştur.Bu filmde gerçekten çok zor bir rolü başarı ile oynamıştır.

cemal-toktas-1

Cemal Toktaş Oynadığı Diziler ve Filmler

2003 – Evlat(Barış)
2004 – 2004 Şeytan Ayrıntıda Gizlidir(Mümtaz)
2006-2007 – Sıla(Azad)
2009 – Kara Köpekler Havlarken(Selim)
2009 – Güneşi Gördüm(Kadri)
2009 – Adını Sen Koy(Ilgaz)
2010 – Doktorlar
2011 – Tövbeler Tövbesi(Mahir)
2012 – Böyle Bitmesin (Yusuf)
2014 – Yilanların Öcü
2017 – Meryem

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir