Cevahir Turan Kimdir? Biyografisi

Cevahir Turan Kimdir?

Fox Tv’de bir zamanlar yayınlanmış olan İnadına Aşk adındaki dizide rol alan ve ardından da kariyerinde önemli bir ilerleme kaydetmeyi başaran güzel oyuncu Cevahir Turan kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu kaç? tüm cevapları ve güncel biyografisi yazımızda.

Cevahir Turan Kimdir? Biyografisi

5 Haziran 1988 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Cevahir Turan, 1.72 metre boyunda, 55 kilo ve İkizler burcudur.12 yaşına kadar İstanbul’da yaşayan güzel oyuncu ardından ailesinin Hollanda’ya yerleşmesinden ötürü Hollanda’da bir süre yaşamış ve Ortaokul, Lise ve Üniversite eğitimlerini bu ülkede tamamlamıştır.

Üniversite sonrası ikinci lisansını almak isteyen güzel isim, Amsterdam Üniversitesi’nde okumuş fakat okulu yarıda bırakarak Türkiye’ye geri dönmüştür.Türkiye’ye döndükten sonra İstanbul Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde Yüksek Lisans yapmış ve ardından mezun olmuştur.

Oyunculuk yapmaya 2010 yılında rol aldığı “Anti Depresan” isimli film ile başlayan ünlü oyuncu, ardından ise 2014 yılında “Kızıl Elma” ismindeki dizide rol almıştır.2015 yılında yer aldığı “İnadına Aşk” isimli dizi ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu, bu dizide Ezgi karakterine hayat vermiştir.

Son olarak “Araf 2” ve “I Am You” isimli filmlerde rol alan oyuncu, ayrıca bazı reklam filmlerinde de oynamıştır.

2018 tarihinde evlenmiş olan güzel oyuncunun eşinin ismi Arman Yıldız’dır.kimdirkim com çok sayıda yabancı dile hakim olan Cevahir Turan, iyi derecede Hollandaca, Almanca ve İngilizce konuşabilmektedir.Hobileri resim yapmak ve fotoğraf çekmek olan güzel oyuncu, Türkiye ve Hollanda’da çok sayıda bu konuda ödül almıştır.

Cevahir Turan Oynadığı Diziler ve Filmler

2010 – Anti Depresan (Film)
2014 – Kızıl Elma
2015 – İnadına Aşk
2018 – Araf 2 (Film)
2019 – I Am You (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

2 Yorum Bırak

  1. Cem belevi ile çooooooook ama çoook yakışıyorlar

  2. ok seviyorum bu kızı bence dünya güzeli ve cem belevi ile çok yakışıyor:):):);)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.