Cevahir Turan Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Cevahir Turan Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Fox Tv müthiş dizileri ekranlara çıkartmaya devam ediyor.Güzel bir Aşk dizisi çok yakın zamanda Fox tv’de izleyicileri ile buluşacak.Dizide Doktor görevini üstlenecek İnadına Aşk Ezgi karakterine hayat verecek oyuncu Cevahir Turan kimdir kaç yaşında nereli?

Cevahir Turan Kimdir Kaç Yaşında?

İnadına Aşk Ezgi Kimdir Gerçek Adı Ne? Cevahir Turan 5 Haziran 1988 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi.12 yaşına kadar bu ilde yaşamış ardından ise ailesinle beraberce Hollanda’ya gidip orada yaşamaya başlamışlardır.Ortaokul ile Liseyi Hollanda’da okumuştur.Hollanda’da Sosyal Ekonomi bölümünü bitirmiş sonrasında ise Codarts Konservatuarı’na yazılarak burada 1 yıl kadar Dünya Müziği ile Şan eğitimi almıştır.Mezuniyetinin ardından ikinci lisansını almak için Amsterdarm Üniversitesine başlamış ama Üniversiteyi yarıda bırakarak Türkiye’ye dönmüştür.Halen İstanbul Konservatuarı Tiyatro Yüksek lisansı öğrencisidir.

Cevahir Turan Almanca, Hollandaca ve İngilizceyi çok iyi bilmektedir.Hobileri arasında en çok sevdiği Resim yapmak ve fotoğraf çekmektir.Hem Hollanda’da hemde Türkiye’de fotoğraf ile resim konusunda ödülleri vardır.Almanya ile Hollanda’da bulunduğu zamanlarda reklamlarda oynamıştır.Türkiye’de Kızıl Elma dizisinde Ruken karakterini oynadı.

cevahir-turan-inadina-ask-ezgi

İnadına Aşk Ezgi Kimdir Rolü Nedir?

Dizide Ezgi Aksoy karakterini canlandıracak oyuncu başarılı bir o kadarda güzel bir doktoru oynayacak.Mesleğini çok seven özellikle iş dışında fazla bir şey ile ilgilenmeyen bir kadındır.Süslü Püslü kadınları hiç sevmez aynı şekilde Çapkın erkeklerdende nefret eder.Özellikle bayanların biraraya toplanıp dedikodu yapması en fazla nefret ettiği şeylerin başında gelir.Birgün Medya’nın peşinden koşturduğu bir isim karşısına çıkar ve Doktor Ezgi ona çok büyük bir ders verir.Cevahir Turan Kimdir Kaç Yaşında Nereli? (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın