Devrim Özkan Kimdir?

Devrim Özkan Kimdir?

2017 yılında kadrosunda yer almış olduğu “Rüya” isimli dizi ile oyunculuğa başlamış olan ve o yıldan itibaren kariyerinde büyük yükselmeler kaydederek oyunculuğunu geliştiren Devrim Özkan kimdir? kaç yaşında, boyu kaç?, nereli? yanıtları ve tüm hayatı konumuzda.

Devrim Özkan Kimdir? Biyografisi

9 Temmuz 1998 yılında Muğla’da doğan Devrim Özkan, İlkokuldayken tiyatro ile tanışmış ve Üniversitede de bu yönde eğitim alarak Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinden mezun olmuştur.Burada oyunculuk bölümünde eğitim alan isim ekranlarda yer almaya 2017 tarihinden itibaren başlamış ve genç yaşına rağmen rol aldığı yapımlarda iyi bir izlenim bırakmıştır

Devrim Özkan’ın boyu 1.73 cm, kilosu 54 ve burcu ise Yengeç’tir.

Oyunculuk sebebi ile Muğla’nın Bodrum ilçesinden İstanbul’a gitmiş olan isim ilk günler İstanbul’un kalabalığına alışmak konusunda zorlanmış olsa da zaman içerisinde bu sorunu atlatarak İstanbul’da yaşamaya devam etmiştir.

“Rüya” dizisinde rol almasıyla beraber sevilen bir oyuncu olmuş olan isim bu dizinin ardından ise “Vatanım Sensin” dizisinde oynamıştır.Kimdirkim.com Bu dizide Havva karakteri ile izleyicilerle buluşmuş olan oyuncu son olarak ise Trt’nin dikkat çeken dizilerinden “Vuslat” dizisinde rol almıştır.

Oyunculuğu severek ve isteyerek yaptığını belirten isim ilerleyen yıllarda daha sık ekranlarda görüleceğe benziyor.

Devrim Özkan Rol Aldığı Diziler Nelerdir?

2017 – Rüya
2018 – Vatanım Sensın
2019 – Vuslat

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın