Devrim Özkan kimdir, Devrim Özkan'ın hayatı, biyografisi, Devrim Özkan kaç yaşında, Devrim Özkan nereli, Devrim Özkan boyu, kilosu kaç?

Devrim Özkan Kimdir? Devrim Özkan Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Ne Gemiler Yaktım dizisinde Fidan adlı karakteri oynayan Devrim Özkan kimdir, Devrim Özkan’ın hayatı, biyografisi, Devrim Özkan kaç yaşında, Devrim Özkan nereli, Devrim Özkan boyu, kilosu kaç? İşte Devrim Özkan hakkında detaylar.

Devrim Özkan Kimdir?

Devrim Özkan 2 Eylül 1998 tarihinde Muğla’da dünyaya gelmiştir. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde okurken 1. sınıfın sonunda okulu bıraktı ve İstanbul’a taşınarak ilk olarak Rüya dizisi ile oyunculuğa başladı.

“Rüya” dizisinde rol almasıyla dikkatleri çeken oyuncu bu dizinin ardından “Vatanım Sensin” dizisinde oynamıştır. Kimdirkim.com Bu dizide Havva karakteri ile izleyicilerle buluşmuş olan oyuncu TRT’nin dikkat çeken dizilerinden “Vuslat” dizisinde rol almıştır.

2020-2021 yıllarında “Ramo” dizisinde Nehir adlı karaktere hayat vermiştir. 2022-2023 yıllarında Show Tv’de yayınlanan “Gelsin Hayat Bildiği Gibi” dizisinde Songül karakterini oynamıştır. Son olarak “Ne Gemiler Yaktım” dizisinde Fidan adlı karakteri oynamaktadır.

visum china
visum china
Devrim Özkan kimdir, Devrim Özkan'ın hayatı, biyografisi, Devrim Özkan kaç yaşında, Devrim Özkan nereli, Devrim Özkan boyu, kilosu kaç?
Devrim Özkan

Devrim Özkan Boyu Kaç?

Devrim Özkan 1.73 metre boyundadır.

Devrim Özkan Kaç Kilo?

Devrim Özkan 54 kilo ağırlığındadır.

Devrim Özkan Burcu Nedir?

Devrim Özkan başak burcudur.

Devrim Özkan Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2017 – Rüya
  • 2018 – Vatanım Sensin
  • 2019 – Vuslat
  • 2020 – Ramo
  • 2022 – Gelsin Hayat Bildiği Gibi
  • 2023 – Ne Gemiler Yaktım

Devrim Özkan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir