Dilara Öztunç Kimdir Nerelidir Kaç Yaşında Biyografisi

Dilara Öztunç Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Sosyal medyayı çok aktif şekilde kullanan oyuncularımızdan biri olan pozitif enerjisi ile beraber takipçi sayısı giderek artan Dilara Öztunç kimdir kaç yaşında ve boyu kaçtır?

Dilara Öztunç Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Dilara Öztunç Bir çok mesleği aynı anda yapabilen kabiliyetli ve oldukça güzel bayanlardan biridir.İstanbul’da hayata gelmiş olan Ünlü kişinin doğum zamanı ise 1989 senesinin 17 Mart tarihidir.Aile’nin tek erkeği olan Babası ünlü Opera Sanatçılarından biridir.Boyu 1.73 kilosu ise 55’dir.

Başka kardeşi bulunmayan oyuncu Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatla Fakültesi öğrencisidir.Oyunculuk eğitimini Tiyatro’ya yazılarak orada görmüş olduğu derslerle gerçekleştirmiştir. Kimdirkim.com Üniversiteyi Burslu olarak kazanmış ve aynı zamanda oyunculuk, mankenlik ve fotomodellik mesleğini yapmaktadır.

Aşk-ı Memnu dizisinde kısa bir bölüm rol almıştır.Küçük Sırlar adındaki dizide kendisini birazda olsa tanıma fırsatı bulduk.Ardından ise Fatih Harbiye adındaki dizide Pelin’i canlandırmıştır.

Saçlarının rengi sarı olan oyuncunun gözleri ise Kahverenginin koyu tonudur.Sporla sürekli ilgilenen Oyuncu Voleybol sporunu profesyonel anlamda yapmıştır.Yüzme ile Basle ise bir başka sevdiği sporlardandır.Kitap okumayıda seven oyuncu ayrıca ilerleyen yıllarda kitap çıkartmayı istemektedir.

Türkiye’de 2008 tarihinde düzenlenmiş Türkiye’nin en güzelinin seçileceği yarışmaya girmiş ve Türkiye’nin üçüncü en güzel bayanı seçilmiştir.Dizilerin yanı sıra Ünlü şarkıcıların kliplerindede oynamıştır.Mesleği olan Mankenlik ve Fotomodellik sebebi ile katalog çekimlerindede yer almıştır.

dilara-oztunc-biyografi

Dilara Öztunç Oynadığı Diziler

2008 – Kayıp Prenses
2009 – Aşk-ı Memnu
2010 – Küçük Sırlar
2011 – Gün Akşam Oldu
2013 – Fatih Harbiye
2014 – Bedel
2015 – Gamsız Hayat
2018 – Döndüm Ben (Sinema)

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir