Doğan Şentürk kimdir, nereli, Doğan Şentürk kaç yaşında, Doğan Şentürk ne mezunu, mesleği ne, ne iş yapıyor?

Doğan Şentürk Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Mesleği Ne?

Fox TV’de Orta Sayfa programı ile ekranlara gelen Doğan Şentürk kimdir, nereli, Doğan Şentürk kaç yaşında, Doğan Şentürk ne mezunu, mesleği ne, ne iş yapıyor? İşte Doğan Şentürk hakkında detaylar.

Doğan Şentürk Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Doğan Şentürk 23 Nisan 1968 tarihinde Ardahan’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Siyasi Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Aynı bölümde ‘Balkanlar, Ortadoğu ve Asya gelişmeleri’ üzerine yüksek lisans yaptı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Doğan Şentürk çalışma hayatına 1987 yılında Sabah gazetesinde başladı. 1990 yılında Türkiye’deki ilk özel televizyon kanalı olan Star TV, Kanal D ve Kanal 6’da kıdemli muhabirlik yaptı. CTV’de İstanbul Temsilcisi; BRT, TGRT ve TGRT Haber’de Haber Direktörü olarak çalıştı. Doğan Şentürk 2007 yılından itibaren FOX Haber Genel Yayın Yönetmeni olarak görev almaktadır.

Doğan Şentürk Evli mi?

Aydan Varol Şentürk ile evli olan Doğan Şentürk’ün üç çocuğu vardır.

Doğan Şentürk hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir