Ebru Usta kimdir, Ebru Usta nereli, Ebru Usta kaç yaşında, Ebru Usta hayatı, biyografisi, Ebru Usta eğitimi, mesleği, ne iş yapıyor?

Ebru Usta Kimdir? Ebru Usta Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

BloombergHT kanalında Piyasa Masası programı ile ekranlara gelen Ebru Usta kimdir, Ebru Usta nereli, Ebru Usta kaç yaşında, Ebru Usta hayatı, biyografisi, Ebru Usta eğitimi, mesleği, ne iş yapıyor? İşte Ebru Usta hakkında detaylar.

Ebru Usta Kimdir?

Ebru Usta Bloomberg HT Para ve Sermaye Piyasaları Müdürü olarak görev yapmaktadır. BloombergHT kanalında Piyasa Masası programı ile ekranlarda yer almaktadır.

Ebru Usta Eğitimi ve Çalışma Hayatı

Ebru Usta 2005 yılında arasında Gazi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA programını tamamlamıştır.

Ebru Usta çalışma hayatına 2006 yılında Halkbank Samsun Bölge Koordinatörlüğü’nde mali tahlil bölümünde başlamıştır. Ardından Halkbank İstanbul Güneşli Ticari şubede mali tahlil, Genel Müdürlük Kredi Politikaları, Sektörel Araştırmalar ve Ekonomik Araştırmalar bölümlerinde görev almıştır. 15 yıllık Halkbank tecrübesinin ardından 2021-2022 yılları arasında Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Araştırma bölümünde Ekonomist ve Banka Analisti olarak çalışmıştır.

visum china
visum china

SPL Düzey 3, Türev Araçlar ve Kurumsal Derecelendirme lisanlarına sahiptir. 2023 Ocak ayından bu yana Bloomberg HT Para ve Sermaye Piyasaları Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Ebru Usta hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir