Emel Başkan kimdir, nereli, Emel Başkan kaç yaşında, Emel Başkan hayatı, biyografisi, Emel Başkan evli mi?

Emel Başkan Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Doya Doya Moda programı ile tanınan Emel Başkan kimdir, nereli, Emel Başkan kaç yaşında, Emel Başkan hayatı, biyografisi, Emel Başkan evli mi? İşte Emel Başkan hakkında detaylar.

Emel Başkan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Emel Başkan 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Konyalı’dır. Annesi mücevher tasarımcısı, babası film çevirmenidir. Doya Doya Moda programı ile tanınmıştır. Emel Başkan Kanal7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde oynadı.

Emel Başkan, Akdeniz Üniversitesi Turizm ve Otelcilik ve Eskişehir Üniversitesi Kamu Yönetimi’nden mezun olduğunu ve adalet bölümünde okuduğunu söyledi. Emel Başkan ayrıca, uzlaştırmacı, profesyonel emlakcı, özel silahlı güvenlik diploması, dikkat eğitim seminerleri sertifikası gibi belgelerinin olduğunu belirtmiştir.

Emel Başkan Evli mi?

Emel Başkan evlidir. Katıldığı bir programda eşiyle görücü usulüyle tanıştığını söylemiştir. Emel Başkan’ın eşi büyük bir firmanın depo sevkiyatında çalışmaktadır.

visum china
visum china

Emel Başkan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=CtaYl6tmyPw

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir