Emin Çapa kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, evli mi? Emin Çapa kaç çocuğu var? Emin Çapa'nın babası kimdir? Emin Çapa eşi kimdir? Emin Çapa'nın eşi ne iş yapıyor?

Emin Çapa Kimdir, Hayatı, Aslen Nereli, Kaç Yaşında, Evli mi?

Ekonomist ve gazeteci Emin Çapa’nın hayatına dair detayları araştırdık. Peki Emin Çapa kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, evli mi? Emin Çapa kaç çocuğu var? Emin Çapa’nın babası kimdir? Emin Çapa eşi kimdir? Emin Çapa’nın eşi ne iş yapıyor? İşte Emin Çapa hakkında merak edilen ayrıntılar…

Emin Çapa Kimdir?

Emin Çapa 1967 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun olmuştur.

Emin Çapa çalışma hayatına Hürriyet gazetesinde stajyer olarak başlamıştır. Ardından Tempo Dergisi’nde ekonomi muhabiri olarak işe başladı. Emin Çapa Türkiye’nin ilk özel radyolarından birisi olan Genç radyonun kurucularından birisidir. Bir süre TİSK’te çalışan Emin Çapa, Sabah gazetesinde 5 yıl ekonomi muhabirliği yaptı ve burada köşe yazıları yazdı. Daha sonra TÜSİAD’da Başkan Danışmanı olarak çalıştı.

Emin Çapa, 1999 yılı kasım ayından 2018-2019 yıllarına kadar CNN Türk’te çalışmıştı. Burada editör olarak iş hayatına başlayan Emin Çapa zamanla Ekonomi haber müdürlüğüne kadar yükseldi. CNN Türk’te “Dünyanın 1001 Hali” programının sunuculuğunu yaptı. Daha sonra Halk Tv’de çalışmaya başladı. Bir süre sonra buradan ayrıldı. Son olarak kısa bir süre ayrılık yaşadığı Halk Tv’e geri döndü.

Emin Çapa eşi kimdir? Kaç çocuğu var?

Emin Çapa Selma Çapa ile evlidir. Bir tane oğlu vardır.

Emin Çapa hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir