Erdem Kaynarca Kimdir Boyu biyografisi

Erdem Kaynarca Kimdir?

Kalp Atışı dizisinde ilk defa izlediğimiz ve çoğu kişinin bu yakışıklı kim? diye birbirine sorduğu ünlü oyunculardan Erdem Kaynarca kimdir? oyunculuğa son sürat devam eden yakışıklı ismin en güncel ve doğru biyografisi.

Erdem Kaynarca Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

1992 senesinde İstanbul’da hayata gözlerini açmış olan oyuncu Erdem Kaynarca, doğma büyüme İstanbulludur.Kadir Has Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümünü tamamlamış olan oyuncu ardından ise çeşitli tiyatro oyunlarında roller almaya başlamıştır.Bir çok tiyatro oyununda yer almasıyla beraber tiyatro severlerin ilgisini çekmiş ve daha fazla kendini geliştirme şansı elde etmiştir.Boyu 1,82 cm olan oyuncu 76 kilodadır.

Oyuncunun rol almış olduğu bazı tiyatro oyunları ise şöyledir; Bahar Noktası, Trendeki yabancı, Performansçı, Kadınlar Devleti ve En kötü iş ismindeki oyunlardır.

Tiyatro dışında bazı reklamlarda da yer almış olan oyuncu, ilk olarak dizi oyunculuğuna Show Tv’nin 2017 döneminde yayınlanmış olan dizisi Kalp Atışı dizisinde başlamıştır.Bu dizide ilk kez izleyicilerin görmüş olduğu oyuncu hem yakışıklılığı hem de oyunculuk yönündeki başarısıyla gözleri üzerine çekmiştir.Bu dizide Mehmet karakteri ile ekranlara gelen isim bu dizinin öncesinde ise Emanet isimli filmde rol almıştır.

Boş vakitlerini kitap okuyarak, film izleyerek ve tiyatro gösterilerine giderek geçiren oyuncu ayrıca yabancı dizileride mümkün olduğunca takip etmektedir.Oyuncu ayrıca 4 yıldır profesyonel bir şekilde modern dansla ilgilenmektedir.

Erdem Kaynarca Oynadığı Diziler ve Filmler

2016 – Emanet (Sinema)
2017 – Kalp Atışı

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.