Eren Eğilmez kimdir, nereli, Eren Eğilmez'in hayatı, biyografisi,  Eren Eğilmez kaç yaşında?

Eren Eğilmez Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Habertürk ekran yüzlerinden biri olan Eren Eğilmez kimdir, nereli, Eren Eğilmez’in hayatı, biyografisi,  Eren Eğilmez kaç yaşında? İşte Eren Eğilmez hakkında detaylar.

Eren Eğilmez Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Eren Eğilmez 1978 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. SkyTurk 360 televizyonunda gazetecilik ve televizyonculuk kariyerine başlamıştır. Bu kanalda Fadime Özkan ile birlikte “Kayda Geçsin” programının sunuculuğunu yapmıştır. Ardından 2016 senesinde Habertürk kanalına haber programları koordinatörü olarak atanmıştır. 2018 senesinden itibaren Gerçek Fikri Ne? programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Eren Eğilmez hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir