Eslem Akar Kimdir Hayatı

Eslem Akar Kimdir?

Başladığı günden itibaren iyi bir izlenme elde etmiş olan bazı dizilerde yer alan ve rol aldığı dizilerde hep olumlu yorumlar almış ünlü oyuncu Eslem Akar kimdir? genç oyuncunun özgeçmişini okumak ister misiniz? hemen başlayın.

Eslem Akar Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Genç oyuncu Eslem Akar, 23 Mart 1998 senesinde hayata gözlerini İstanbul’da açmış bir isimdir.2018 yılı ele alındığında 20 yaşında bulunan genç isim çocuk çağlardan itibaren oyunculuk yapmaya başlamıştır.O yıllardan itibaren iyi bir oyuncu olabileceğini düşünmüş olan genç isim 2011 senesinle beraber oyunculuğa başlamıştır.Oyunculuğa başlamış olduğu yıllarda daha ortaokula yeni başlamıştır.Boyu 1,66 cm, kilosu ise 53’dür.Ümit Çırak 3 Mota’da oyunculuk eğitimi almış olan isim 4 sene süresince burada eğitim görmüştür.

İlk olarak Sen de Gitme isimli dizide rol alan isim böylelikle ilk kez kamera karşısına geçmiştir.Bu dizide Elif karakteri ile ekranlara gelmiş ve oyunculuğu bir çok kişi tarafından beğenilmiştir.Çok sayıda başarılı oyuncuyla beraber küçük yaşta kamera karşısına geçmenin heyecanını yaşamış olsada kısa süre içerisinde oyunculuğu benimseyerek bu yolda daha başarılı bir şekilde ilerlemek istemiştir.

Yaklaşık olarak 6-7 senelik aranın ardından tekrar oyunculuğa dönmüş olan genç oyuncu Avlu dizisiyle beraber tekrar kameraların karşısına geçmiştir.Bu dizi sonrası ise Tek Yürek dizisinde oynamıştır.

Bu zaman dilimine kadar sadece 4 dizide rol alan oyuncu Eslem Akar bir çok dizide görebileceğimiz başarılı oyuncular arasında gösterilmektedir.

Eslem Akadar Oynadığı Diziler Nelerdir?

2011 – Sen de Gitme
2018 – Avlu
2018 – 4N1K
2019 – Tek Yürek (Deniz)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir