Eslem Akar Kimdir?

Eslem Akar Kimdir?

Star Tv televizyonunda başladığı günden itibaren iyi bir izlenme elde etmiş ve çoğu kişinin dizi hakkında olumlu yorum yaptığı Avlu dizisinde rol alan oyuncu Eslem Akar kimdir? genç oyuncunun özgeçmişini okumak ister misiniz? hemen başlayın.

Eslem Akar Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Genç bayan oyuncu Eslem Akar, 23 Mart 1998 senesinde hayata gözlerini İstanbul’da açmış bir isimdir.2018 yılı ele alındığında 20 yaşında bulunan genç isim çocuk çağlardan itibaren oyunculuk yapmaya başlamıştır.O yıllardan itibaren iyi bir oyuncu olabileceğini düşünmüş olan genç isim 2011 senesinle beraber oyunculuğa başlamıştır.Oyunculuğa başlamış olduğu yıllarda daha ortaokula yeni başlamıştır.Boyu 1,66 cm, kilosu ise 53’dür.Ümit Çırak 3 Mota’da oyunculuk eğitimi almış olan isim 4 sene süresince burada eğitim görmüştür.

İlk olarak Sen de Gitme isimli dizide rol alan isim böylelikle ilk kez kamera karşısına geçmiştir.Bu dizide Elif karakteri ile ekranlara gelmiş ve oyunculuğu bir çok kişi tarafından beğenilmiştir.Çok sayıda başarılı oyuncuyla beraber küçük yaşta kamera karşısına geçmenin heyecanını yaşamış olsada kısa süre içerisinde oyunculuğu benimseyerek bu yolda daha başarılı bir şekilde ilerlemek istemiştir.

Yaklaşık olarak 6-7 senelik aranın ardından tekrar oyunculuğa dönmüş olan genç oyuncu Avlu dizisiyle beraber tekrar kameraların karşısına geçmiştir.Bu zaman dilimine kadar sadece 2 dizide rol alan oyuncu Eslem Akar bir çok dizide görebileceğimiz başarılı oyuncular arasında gösterilmektedir.

Eslem Akadar Oynadığı Diziler Nelerdir?

2011 – Sen de Gitme
2018 – Avlu

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın