Fatih Karabulut kimdir, kaç yaşında, nereli, hayatı, biyografi

Fatih Karabulut Kimdir?

Fatih Karabulut ( Fatih Bayram Karabulut ) Elâzığ’da dünyaya geldi. Fatih Karabulut ilkokulu Elazığ’da tamamlamıştır. Ailesiyle birlikte yerleştiği Eskişehir’de orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra yaklaşık 15 yıl sürecek bir yurtdışı macerasına girişmiştir. Bu süreçte birçok ülkede yaşamış, farklı düşünce kuruluşlarında ve üniversitelerde akademisyenlik yapmış, ayrıca bu süreçte farklı sektörlerde ticaretle uğraşmıştır.

En son St. Petersburg State Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilmi üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır. 2016 yılının başlarında tekrar Türkiye’ye kesin dönüş yapmıştır.
The Mossi London markasının kurucusu olan Fatih Karabulut, başarılarla dolu hayatının bir meyvesi olarak bu kozmetik markasını kurduğunu, tüm bilgi ve birikimlerini aktardığı bu markanın kısa sürede bir dünya markası haline gelmesinden ötürü ülkesi adına gurur duyduğunu her fırsatta dile getirmektedir.

Çok renkli bir kişiliğe sahip olan Fatih Karabulut, tüm bu akademisyenlik ve iş insanı kimliğinin yanına 2021 yılında bir de müzisyenliği ekleyerek kendinden söz ettirmeye devam etmiştir. Söz ve müziği kendisine ait olan Suskun Günahkâr teklisini yayınlayan ve milyonlarca izlenme alan iş insanı, 2022 yılında da en az 2 müzik çalışması ile karışımızda olacağının müjdesini verdi.
İyi bir Galatasaray taraftarı olan Fatih Karabulut, boş zamanlarında tenis ve satranç oynamayı en az kitapları kadar çok sevdiğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir