Ferdi Kadıoğlu kimdir, nereli, Ferdi Kadıoğlu kaç yaşında, Ferdi Kadıoğlu boyu, kilosu kaç, Ferdi Kadıoğlu'nun kariyeri ve oynadığı takımlar

Ferdi Kadıoğlu Kimdir?

Fenerbahçe’de forma giyen Ferdi Kadıoğlu kimdir, nereli, Ferdi Kadıoğlu kaç yaşında, Ferdi Kadıoğlu boyu, kilosu kaç, Ferdi Kadıoğlu’nun kariyeri ve oynadığı takımlar.

Ferdi Kadıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ferdi Kadıoğlu 7 Ekim 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ferdi Kadıoğlu’nun doğum yeri Arnhem, Hollanda’dır. Ferdi Kadıoğlu’nun babası Feyzullah Kadıoğlu, annesi Kanada’da dünyaya gelmiş Hollandalı Diane Matla’dır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

14 Temmuz 2018 tarihinde Hollanda takımlarından NEC Nijmegen’den 1.40M€ bonservis bedel ile Fenerbahçe’ye transfer oldu. Ferdi Kadıoğlu Hollanda’nın alt yaş milli takımlarında forma giydi. Kanada, Hollanda ve Türkiye pasaportu olan Ferdi Kadıoğlu, milli takım tercihini 3 Ocak 2022 tarihinde Türkiye’den yana kullandı.

Ferdi Kadıoğlu Boyu Kaç?

Ferdi Kadıoğlu 1.74 boyundadır.

Ferdi Kadıoğlu Kaç Kilo?

Ferdi Kadıoğlu 68 kilodur.

Ferdi Kadıoğlu Hangi Burç?

Ferdi Kadıoğlu Terazi burcudur.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir