Ferdi Kadıoğlu kimdir, nereli, Ferdi Kadıoğlu kaç yaşında, Ferdi Kadıoğlu boyu, kilosu kaç, Ferdi Kadıoğlu'nun kariyeri ve oynadığı takımlar

Ferdi Kadıoğlu Kimdir?

Fenerbahçe’de forma giyen Ferdi Kadıoğlu kimdir, nereli, Ferdi Kadıoğlu kaç yaşında, Ferdi Kadıoğlu boyu, kilosu kaç, Ferdi Kadıoğlu’nun kariyeri ve oynadığı takımlar.

Ferdi Kadıoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ferdi Kadıoğlu 7 Ekim 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ferdi Kadıoğlu’nun doğum yeri Arnhem, Hollanda’dır. Ferdi Kadıoğlu’nun babası Feyzullah Kadıoğlu, annesi Kanada’da dünyaya gelmiş Hollandalı Diane Matla’dır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

14 Temmuz 2018 tarihinde Hollanda takımlarından NEC Nijmegen’den 1.40M€ bonservis bedel ile Fenerbahçe’ye transfer oldu. Ferdi Kadıoğlu Hollanda’nın alt yaş milli takımlarında forma giydi. Kanada, Hollanda ve Türkiye pasaportu olan Ferdi Kadıoğlu, milli takım tercihini 3 Ocak 2022 tarihinde Türkiye’den yana kullandı.

Ferdi Kadıoğlu Boyu Kaç?

Ferdi Kadıoğlu 1.74 boyundadır.

Ferdi Kadıoğlu Kaç Kilo?

Ferdi Kadıoğlu 68 kilodur.

Ferdi Kadıoğlu Hangi Burç?

Ferdi Kadıoğlu Terazi burcudur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir