Açıl Sezen kimdir, nereli, Açıl Sezen kaç yaşında, Açıl Sezen evli mi, kiminle evli, Açıl Sezen ne mezunu?

Açıl Sezen Kimdir?

Bloomberg HT kanalının ekran yüzlerinden Açıl Sezen kimdir, nereli, Açıl Sezen kaç yaşında, Açıl Sezen evli mi, kiminle evli, Açıl Sezen ne mezunu? İşte Açıl Sezen hakkında detaylar.

Açıl Sezen Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Açıl Sezen 1977 yılında dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlamıştır. Açıl Sezen daha sonra yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde yapmıştır.

Açıl Sezen çalışma hayatına 1995 yılında Sabah Gazetesi’nde Ekonomi Editörü olarak başlamıştır. Açıl Sezen, Ekim 2001’de CNBC-e’de sunucu olarak görev almaya başlamış ve bu görevini 2006 yılına kadar sürdürmüştür. Vatan Gazetesi Ekonomi Müdürlüğü, Sabah Gazetesi ve Doğuş Medya Grubu gibi ünlü markalarda ekonomi ve finans alanlarında haberci ve yöneticilik yapmıştır. Gazeteport ve The Lira’da haber sitelerinin finans kısımlarında yöneticilik gibi görevleri üstlenen 2010 yılından itibaren ise Bloomberg HT’de çalışmaktadır. Bu kanalda Sabah Raporu, Yatırım Kulübü, Akıllı Para programlarının yapımcısı ve sunucusu olarak görev yapmaktadır. Öte yandan Bloomberg HT Radyo Genel Yayın Yönetmenidir.

Açıl Sezen Evli mi?

Açıl Sezen kiminle evli? Eşinin adı Gaye Sezen’dir. Çiftin iki kızı vardır.

Açıl Sezen hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir