Gökmen Karadağ kimdir, nereli, Gökmen Karadağ kaç yaşında?

Gökmen Karadağ Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Halk Tv’de Açıkça programı ile ekranlara gelen Gökmen Karadağ kimdir, nereli, Gökmen Karadağ kaç yaşında? İşte Gökmen Karadağ hakkında detaylar.

Gökmen Karadağ Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gökmen Karadağ 10 Nisan 1970 tarihinde Erzincan’da dünyaya geldi. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun olmuştur. Gökmen Karadağ Türkiye’de Avrupa Birliği ve Dünya Bankası tarafından desteklenen bazı projelerde mali ve mühendislik denetimlerinde çalıştı. Türkiye’nin ana endüstriyel kuruluşlarının ar-ge uygulamalarını ve potansiyellerini araştıran Gökmen Karadağ,Tekstil ve Konfeksiyon sektöründe MIS projelerinde de görev yaptı.

Hbb Tv, Kanal 6, Star Tv, BRT ve Kanal D gibi kanallarda çalışmıştır. Uzun yıllar TV8’de görev almıştır. TV8’de Danışma ve İcra Kurulu Üyesi olarak da görev yapmıştır. 2013 yılında Acun Ilıcalı’nın TV8 kanalını satın almasından sonra kanaldan ayrılmıştır. 2020 yılından itibaren Halk Tv ekranlarında yer almaktadır.

visum china
visum china

Gökmen Karadağ hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.