Gül Bahar Feyzan kimdir, kaç yaşında, nereli, Gül Bahar Feyzan evli mi, sevgilisi var mı?

Gül Bahar Feyzan Kimdir?

Tv100 kanalının güzel ve başarılı sunucularından Gül Bahar Feyzan ile ilgili merak edilenler. Gül Bahar Feyzan kimdir, kaç yaşında, nereli, Gül Bahar Feyzan evli mi, sevgilisi var mı? gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Gül Bahar Feyzan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sunucu Gül Bahar Feyzan kaç yaşında diye soruyorsanız Gül Bahar Feyzan’ın doğum tarihi 8 Temmuz 1979 yılıdır. Gül Bahar Feyzan’ın doğum yeri İstanbul’dur. Liseyi Bayrampaşa Endüstri Meslek Lisesi’nde okudu. Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. New York’ta ekonomi üzerine yüksek lisans yaptı. 1998-2001 yıllarında Tilmo Faktoring ve İlke Faktoring şirketlerinde müşteri temsilcisi olarak çalıştı.

Amerika’dan döndükten sonra muhabirlik yapmaya başlamıştır. Öncelikle Cnbc-e kanalınla beraber başlamış olduğu mesleğe Habertürk kanalı ile devam etmiş ve burada iki sene süresince muhabirlik yapmıştır. Ardından ise Ntv ekranlarına dönüş yapmış ve burada ekonomi ile ilgili programlarda sunuculuk yapmıştır.

Özellikle bir çok kadının hayran olmuş olduğu Brad Pitt ile yapmış olduğu röportaj çok konuşulmuş ve bu sayede kısa süre içerisinde tanınan bir isim haline gelmiştir.

Ntv’nin ardından Star Tv kanalına geçmiş olan sunucu Gül Bahar Feyzan burada yaklaşık 1 sene boyunca Haber Bülteni sunmuştur.Star Tv’nin ardından Kanal 24 televizyonuna geçmiş olan isim burada birden çok programda sunuculuk yapmış ardından ise TRT Türk ekranlarına geçerek Nabız isimli programın sunucusu olmuştur. Trt Türk ekranlarından sonra ise Tv 8 kanalına geçiş yapan güzel isim burada 2 tane program birden sunarak sunuculuğunu sürdürmüştür. Gül Bahar Feyzan son olarak TV100 ekranlarında program sunmaya devam etmektedir.

Halen sunuculuk yapmakta olan güzel isim vermiş olduğu pozitif enerji ve güzelliği ile beraber dikkatleri üzerine çekmeye devam ederken diğer taraftan da Adım Nisan adında kitap çıkarmıştır.

Gül Bahar Feyzan kimdir, kaç yaşında, nereli, Gül Bahar Feyzan evli mi, sevgilisi var mı?

Gül Bahar Feyzan Evli mi?

Gül Bahar Feyzan bekardır. Gül Bahar Feyzan bir dönem iş adamı Önder Fırat ile birlikteliğiyle gündeme gelmiştir.

Gül Bahar Feyzan Hangi Burç?

Gül Bahar Feyzan’ın burcu Yengeç’tir.

Gül Bahar Feyzan Instagram Hesabı

Gül Bahar Feyzan’ın Instagram hesabında 2021 yılı itibari ile 15 bin takipçisi bulunmaktadır.

instagram.com/baharfeyzan

Gül Bahar Feyzan ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir