Gülşah Küçükyıldız Kimdir Biyografisi

Gülşah Küçükyıldız Kimdir Biyografisi

Onu Biz Stv ekranlarında yayınlanmış 2014 tarihindeki dizi olan Şefkat Tepe ile tanıdık.Şefkat Tepe Havin rolü ile oynamış Ünlü Oyuncu Gülşah Küçükyıldız Kimdir? biyografisi.

Gülşah KüçükYıldız Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Ünlü Oyuncu 29 Haziran 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Uzunca bir süre Tiyatro ile ilgilenmiş ve tiyatro oyunlarında rol aldıktan sonra dizilerdede oynamaya başlamıştır.Bakırköy Belediye Tiyatrosu Yunus Emre Kültür Merkezin’de Deniz kızı ve Korsanları isimli oyun ile beraber çocuk oyunununda oynamıştır.İlk defa televizyon ekranlarında onu tanımamızı sağlayan dizi Arka Sıradakinler isimli Fox Tv’de yayınlanan dizi olmuştur.Arka Sıradakiler Sanem ile ekranlara gelmiş ve dizinin popüler oyuncularından biri olmuştur.

2014 tarihinde sebebini bilmediğimiz neden ile Şefkat Tepe dizisinden ayrılmıştır.Ayrılmadan önce Köyde çobanlık yapan bir bayanı canlandıran oyuncu daha sonra Serdar Komutan ve Ekibinle tanışma şansı bulur tanışmaları biraz sert şekilde gerçekleşmiş olsada daha sonra Havin Serdar Komutan’a karşı birşeyler hisseder ve Ekibe dahil olur.

gulsah-kucukyildiz-biyografi

Evlimidir? Evet 2014 Temmuz tarihinde Tamer Çınar ile evlenmişlerdir.

Oynadığı Diziler

2007-2011- Arka Sıradakiler Sanem
2010- Öğretmen Kemal – Sanem
2013-2014 Şefkat Tepe Havin
2014 Nizama Adanmış Ruhlar

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın