Gülşah Küçükyıldız Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Gülşah Küçükyıldız Kimdir Biyografisi

Onu biz kapanan Stv ekranlarında yayınlanmış olan Şefkat Tepe isimli dizi ile birlikte tanıdık.Dizide Havin karakterini oynamış ve öncesinde de çeşitli projelerde yer almış ünlü oyuncu Gülşah Küçükyıldız kimdir? işte biyografisi.

Gülşah KüçükYıldız Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

Ünlü oyuncu 29 Haziran 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Uzunca bir süre Tiyatro ile ilgilenmiş ve tiyatro oyunlarında rol aldıktan sonra dizilerde de oynamaya başlamıştır.Bakırköy Belediye Tiyatrosu Yunus Emre Kültür Merkezin’de Deniz kızı ve Korsanları isimli oyun ile beraber çocuk oyunununda oynamıştır.İlk defa televizyon ekranlarında onu tanımamızı sağlayan dizi Arka Sıradakiler isimli Fox Tv’de yayınlanan dizi olmuştur.Arka Sıradakiler dizisinde Sanem karakteri ile ekranlara gelmiş ve dizinin popüler oyuncularından biri olmuştur.

2014 tarihinde sebebini bilmediğimiz neden ile Şefkat Tepe dizisinden ayrılmıştır.Ayrılmadan önce Köyde çobanlık yapan bir bayanı canlandıran oyuncu daha sonra Serdar Komutan ve Ekibinle tanışma şansı bulur tanışmaları biraz sert şekilde gerçekleşmiş olsada daha sonra Havin Serdar Komutan’a karşı birşeyler hisseder ve Ekibe dahil olur.

Gülşah Küçükyıldız Evli mi? Evet 2014 Temmuz tarihinde Tamer Çınar ile evlenmişlerdir.

Gülşah Küçükyıldız Oynadığı Diziler

2007 – Arka Sıradakiler (4 sezon)
2011 – Sensiz Olmaz (Lale)
2010 – Öğretmen Kemal (Sanem)
2012 – Ben Bilmem Eşim Bilir (yarışma)
2013 – Şefkat Tepe Havin
2014 – Nizama Adanmış Ruhlar

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir