Gün Akıncı kimdir, nereli, Gün Akıncı kaç yaşında, Gün Akıncı boyu, kilosu kaç, Gün Akıncı rol aldığı dizi ve filmler neler

Gün Akıncı Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

TV8’de yayınlanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin oyuncuları merak edilmektedir. Yönetmenliğini Müge Uğurlar’ın üstlendiği dizinin, senaryosunu Makbule Kosif, Gülsev Karagöz ve Okan Başar Bahar kaleme almaktadır.

Dizinin başrollerinde Engin Öztürk, İrem Helvacıoğlu, Selin Yeninci ve Olgun Toker’in yer aldığı Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde Arda kimdir, Arda’yı kim oynuyor? gibi sorular çok aranmaktadır. Peki Gün Akıncı kimdir, nereli, Gün Akıncı kaç yaşında, Gün Akıncı boyu, kilosu kaç, Gün Akıncı rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Gün Akıncı hakkında detaylar.

Gün Akıncı Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gün Akıncı, 21 Eylül 1988 eylül ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Haydarpaşa Lisesi’nde okuduktan sonra üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

visum china
visum china

15 yaşından beri basketbol oynayan Gün Akıncı, 18 yaşındayken Efe’in pilot takımı Pertevniyal’in A takımı kadrosuna kadar yükselmiş fakat sakatlandığı için bırakmak zorunda kaldı. Anadolu Efes ve ITO’da genç takımlara antrenörlük yaptı. Tanınmış restoranlar ve kulüplerde 3 yıl yönetici ve PR yöneticisi olarak çalıştı. Ardından modellik yapmaya başlayan Gün Akıncı oyuncu olmaya karar verip bunun üzerine eğitimler aldı.

Televizyonda ilk kez başrolü Fikret Kuşkan, Ebru Aykaç ve Emel Çölgeçen’in paylaştığı Kırlangıç Fırtınası dizisinde Yusuf karakterine hayat verdi. Yasak Elma dizisinde Cem olarak rol almıştır. Son olarak Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinde Arda karakterini oynamaktadır.

Gün Akıncı Boyu Kaç?

Gün Akıncı 1.91 boyundadır.

Gün Akıncı Kaç Kilo?

Gün Akıncı 80 kilodur.

Gün Akıncı Burcu Nedir?

Gün Akıncı Başak burcudur.

Gün Akıncı Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Annenin Sırrıdır Çocuk
  • 2022 – Bir Dilek Tut
  • 2018 – Yasak Elma
  • 2017 – Kırlangıç Fırtınası

Gün Akıncı hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir