Hadise kimdir, Şarkıcı Hadise kaç yaşında, Şarkıcı Hadise nereli, Hadise boyu, kilosu kaç, Şarkıcı Hadise evli mi?

Şarkıcı Hadise Kimdir? Hadise Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

En popüler şarkıcılardan biri olan Hadise kimdir, Şarkıcı Hadise kaç yaşında, Şarkıcı Hadise nereli, Hadise boyu, kilosu kaç, Şarkıcı Hadise evli mi? İşte Şarkıcı Hadise hakkında detaylar.

Şarkıcı Hadise Kimdir?

Hadise Açıkgöz 22 Ekim 1985 tarihinde Belçika’da dünyaya gelmiştir. Belçikalı–Türk şarkıcıdır. Belçika’nın Mol yerleşkesinde Sivaslı bir ailenin kızı olarak doğup büyüdü.

2003 yılında Idool 2003 yarışmasına katıldıktan sonra albüm teklifi alınca ilk albümünün hazırlıklarına başladı. 2005 yılında yayınlanan ilk stüdyo albümü Sweat’te yer alan “Stir Me Up” şarkısıyla Belçika’da ve Türkiye’de tanınmaya başladı. Türk basınının kendisiyle ilgilenmesinden sonra kariyerini Türkiye’ye taşıdı.

visum china
visum china

2008’de ikinci stüdyo albümü Hadise’yi yayımladı. İngilizce ve Türkçe şarkılardan oluşan albümde yer alan “Deli Oğlan” şarkısı Türkiye’de hit oldu. Sonraki yıl Türkiye’yi 2009 Eurovision Şarkı Yarışması’nda “Düm Tek Tek” şarkısı ile temsil ederek dördüncü oldu. Yarışma sayesinde popülerliğini artıran Hadise, aynı yıl Fast Life ve Kahraman albümlerini satışa sundu. Kahraman’ın çıkış şarkısı olan “Evlenmeliyiz” ile tekrar listelerde yer aldı. 2011’de beşinci stüdyo albümü Aşk Kaç Beden Giyer?’i yayımladı. Albümdeki “Superman”, “Aşk Kaç Beden Giyer?” ve “Mesajımı Almıştır O” şarkılarına klipler çekti. 2014’te Tavsiye ve 2017’de Şampiyon albümlerini satışa sundu.

Christina Aguilera, Brandy Norwood ve Beyoncé’den ilham aldığını ifade eden Hadise, 2011 yılından beri devam etmekte olan O Ses Türkiye yarışmasında 2011–2020 arasında jüri üyeliği yaptı. 7 Altın Kelebek Ödülü, 2 MTV Video Müzik Ödülleri ödülü ve 3 TMF Ödülü dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı.

Hadise kimdir, Şarkıcı Hadise kaç yaşında, Şarkıcı Hadise nereli, Hadise boyu, kilosu kaç, Şarkıcı Hadise evli mi?

Şarkıcı Hadise Aslen Nereli?

Hadise’nin memleketi Sivas’tır.

Şarkıcı Hadise Evli mi?

Hadise, iş insanı Mehmet Dinçerler ile 30 Nisan 2022 tarihinde Çırağan Sarayı’nda evlenmiştir. Çift, 30 Eylül 2022 tarihinde Beykoz Adliyesi’nde anlaşmalı olarak boşandı.

Şarkıcı Hadise Boyu Kaç?

Hadise 1.69 metre boyundadır.

Şarkıcı Hadise Kaç Kilo?

Hadise 59 kilodur.

Şarkıcı Hadise Albümleri

  • 2009 – Kahraman
  • 2011 – Aşk Kaç Beden Giyer
  • 2012 – Biz Buradayız
  • 2014 – Tavsiye
  • 2017 – Şampiyon

Hadise hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=lPJoXF36ubY

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.