Hande Cömertler kimdir, nereli, Hande Cömertler kaç yaşında, Hande Cömertler boyu, kilosu kaç, Hande Cömertler rol aldığı dizi ve filmler neler?

Hande Cömertler Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Oyuncu Hande Cömertler’in biyografisini derledik. Hande Cömertler hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Hande Cömertler kimdir, nereli, Hande Cömertler kaç yaşında, Hande Cömertler boyu, kilosu kaç, Hande Cömertler rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Hande Cömertler hakkında detaylar.

Hande Cömertler Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Hande Cömertler 27 Haziran 1996 tarihinde dünyaya gelmiştir. Hande Cömertler’in doğum yeri Tekirdağ’dır. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Ruffles, Çamlıca Gazoz gibi reklamlarda yer almıştır. Adını Sen Koy dizisinde oynamıştır. Son olarak Kasaba Doktoru dizisinde rol almıştır.

Hande Cömertler kimdir, nereli, Hande Cömertler kaç yaşında, Hande Cömertler boyu, kilosu kaç, Hande Cömertler rol aldığı dizi ve filmler neler?

Hande Cömertler Boyu Kaç?

Hande Cömertler 1.67 boyundadır.

Hande Cömertler Kaç Kilo?

Hande Cömertler 54 kilodur.

Hande Cömertler Burcu Nedir?

Hande Cömertler Yengeç burcudur.

Hande Cömertler hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.