Hande Sarıoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Hande Sarıoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Bu zamana kadar bir çok Programda sunuculuk yapmış hem güzelliği hem de renkli kişiliğinle izleyicilerin beğenmiş olduğu sunuculardan biri olan Hande Sarıoğlu kimdir kaç yaşında boyu kaç? en fazla web dünyasında aranılan bu soruların doğru yanıtları konumuzun içinde yer almaktadır.

Hande Sarıoğlu Kimdir? Biyografisi

19 Eylül 1988 tarihinde Batı Karadeniz’in güzel şehirlerinden biri olan Düzce’de hayata gözlerini açan Hande Sarıoğlu, 1.72 cm boyunda, 57 kilo ve Başak burcudur.Ailesinin iki çocuğundan biri olan güzel sunucunun bir tane abisi bulunmaktadır.Eğitimini İstanbul’da tamamlamış olan ünlü sunucu, Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü okumuştur.Bir dönem modellikte yapan isim son yıllarda sadece sunuculuk yapmaktadır.

Sunuculuk yaşantısına 2010 senesinle beraber başlamış olan güzel isim ilk olarak Star Tv televizyonu ekranında yer almıştır.Çarkıfelek programı ile ekranlarda çıkmaya başlamış olan isim bu programda bir çok ildeki yarışmacıları tanıtma görevini üstlenmiştir.

2011 senesinde “Pasaport” adındaki programın sunuculuğunu Ümit Erdim ile beraber gerçekleştirmiştir.Ardından Trt televizyonun Ana Ocağı adındaki programında yarışmacı olarak yer almıştır.

2016 senesinde Tv8 ekranlarında “Böyle Çok Daha Güzelsin” isimli programda sunuculuk yapan isim ardından ise Tivibu Spor kanalında “Her Sabah Spor” isimli programı sunmuştur.Son bulunduğu kanallar Tivibu Spor kanalı ve Habertürk kanallarıdır.

Hande Sarıoğlu bir dönem kısa sürede olsa oyunculuk yapmıştır.Aşk-ı Memnu adındaki dizide çok kısa bir rol yapmış olan isim bu sayede oyunculukta da başarılı olmuştur.Sunucunun tuttuğu takım ise Galatasaraydır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın