Hande Sarıoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Hande Sarıoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Bu zamana kadar bir çok Programda sunuculuk yapmış hem güzelliği hemde renkli kişiliğinle izleyicilerin beğenmiş olduğu sunuculardan biri olan Hande Sarıoğlu kimdir kaç yaşında boyu kaç? en fazla web dünyasında aranılan bu soruların doğru yanıtları konumuzun içinde yer almaktadır.

Hande Sarıoğlu Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Hayatı

Sunuculuk yapan aynı zamanda Modellik mesleğinlede ilgilenmiş ünlü isim Hande Sarıoğlu 2018 yılı esas alındığında 30 yaşında bulunan bir isimdir.1988’li olan isim Batı Karadeniz’in güzel şehirlerinden biri olan Düzce’de hayata gelmiştir.Ailesinin iki çocuğundan biri olan güzel sunucunun bir tane abisi bulunmaktadır.Eğitimini İstanbul’da tamamlamış olan isim burada Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü okumuştur.Boyu 1.72 cm’dir.

Sunuculuk yaşantısına 2010 senesinle beraber başlamış olan güzel isim ilk olarak Star Tv televizyonu ekranında yer almıştır.Çarkıfelek programı ile ekranlarda çıkmaya başlamış olan isim bu programda bir çok ildeki yarışmacıları tanıtma görevini üstlenmiştir.

2011 senesinde Pasaport adındaki programın sunuculuğunu Ümit Erdim ile beraber gerçekleştirmiştir.Ardından Trt televizyonun Ana Ocağı adındaki programında yarışmacı olarak yer almıştır.

En son olarak 2016 senesinde Tv8 ekranlarında başlamış olan Böyle Çok Daha Güzelsin isimli programda sunuculuk yapan isim aynı zamanda programın Jüri üyelerinden biri olarak programı sunmaya devam etmiştir.

Hande Sarıoğlu bir dönem kısa sürede olsa oyunculuk yapmıştır.Aşk-ı Memnu adındaki dizide çok kısa bir rol yapmış olan isim bu sayede oyunculuktada başarılı olmuştur.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın