Hilal Uysun Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Hilal Uysun Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyunculuğa başlamadan önce bir süre kadar güzel fiziğinle beraber Mankenlik yapmış ve bir takım dizi ile filmlerde oynamayı sürdüren güzel bir isim Hilal Uysun Kimdir kaç yaşında boyu kaç? işte oyuncunun en açıklayıcı biyografisi.

Hilal Uysun Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Hilal Uysun 01.01.1984 doğum tarihine sahip olan güzel bir oyuncu bayandır.Önceleri mankenlik mesleğini yapmış olan oyuncu daha sonradan ise oyunculuk yapmaya başlamıştır.Boyu 1.78’dir.

2005 senesinde rol almış olduğu dizi ile beraber bu mesleğe başlamış olan oyuncunun ilk dizisi Gümüş dizisi olmuştur.2 sene boyunca 2007’ye kadar bu dizide rol almayı sürdürmüş olan oyunu bu dizinin sonrasında ise Arka Sıradakilerde oynamaya başlamıştır.Bu diziye 2. sezondan itibaren dahil olmuş ve toplam 4 sene boyunca bu dizinin kadrosunda bulunmuştur.Bu dizide canlandırmış olduğu karakterin ismi Emel’dir.

2008 tarihinde diziden sonra bir filmde de oynama kararı almış olan oyuncu Kirpi adındaki filmde oynamıştır.Bu filmden sonrada çok iyi pozitif anlamda tepkiler almıştır.Bu film sonrasında ise Avrupa yakası ve Canım Ailem dizilerinde oynamaya başlamıştır.

En son Adana İşi adındaki sinema filmi ve Nolur Ayrılalım adındaki dizide oynamış olan oyuncu her zaman oyunculukta iyi bir yerde olmayı istemektedir.

hilal-uysun-biyografi

Hilal Uysun Oynadığı Diziler ile Filmler

2005 – Gümüş
2007 – Oğlum İçin
2008 – Arka Sıradakiler
2008 – Kirpi(Film)
2008 – Lımon Agacı
2009 – Avrupa Yakası
2009 – Canım Ailem
2011 – Dedektif Memoli
2014 – Kalp Hırsızı
2015 – Adana işi(Film)
2016 – Nolur Ayrılalım

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir