İbrahim Arslantaş kimdir, nerelidir, İbrahim Arslantaş kaç yaşında, İbrahim Arslantaş boyu, kilosu kaç?

İbrahim Arslantaş Kimdir?

Yapımcı İbrahim Arslantaş’ın hayatını, biyografisini derledik. İbrahim Arslantaş kimdir, nerelidir, İbrahim Arslantaş kaç yaşında, İbrahim Arslantaş boyu, kilosu kaç? İşte İbrahim Arslantaş hakkında detaylar.

İbrahim Arslantaş Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

İbrahim Arslantaş 8 Mayıs 1980 tarihinde dünyaya gelmiştir. İbrahim Arslantaş’ın doğum yeri İstanbul Bakırköy’dür. Üniversite eğitimini Ankara Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Ardından bilişim ve yazılım sektöründe iş hayatına başlamıştır. Ayrıca 4A Film Prodüksiyon, Arslantaş Teknoloji A.Ş, Cabrio Salıncak Bahçe Mobilyaları A.Ş, Gala Balo Salonları, Arslantaş Yazılım, Aktif Elektronik işletmeleri sahibi ve kurucusudur.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Kendi alanında kendini çok geliştirerek, emniyet, devlet kurumlarına sayısız iş ve proje yaparak kariyerinde önemli işlere imza atmıştır. Ardından farklı sektörler arayışında iken yapımcı kimliğini kendine özleştirerek, amacı tamamen geriye altında imzası olan güzel işler bırakmaktı. Yaptığı her işte en iyisini ortaya koymaya çalışan bir kişilik olarak, bu sektörde de Ankara’nın önemli iş insanları arasında yer almaktadır.

İbrahim Arslantaş Boyu Kaç?

İbrahim Arslantaş 1.85 boyundadır.

İbrahim Arslantaş Kaç Kilo?

İbrahim Arslantaş 83 kilodur.

İbrahim Arslantaş hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.