İlhan Şen kimdir, kaç yaşında, nereli, İlhan Şen boyu, kilosu kaç, Aşk Mantık İntikam Ozan kimdir

İlhan Şen Kimdir?

Aşk Mantık İntikam’ın Ozan’ı İlhan Şen ile ilgili merak edilenler. İlhan Şen kimdir, kaç yaşında, nereli, İlhan Şen boyu, kilosu kaç, Aşk Mantık İntikam Ozan kimdir gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

İlhan Şen Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

İlhan Şen kaç yaşında diye sorarsanız İlhan Şen’in doğum tarihi 19 Aralık 1987 yılıdır. İlhan Şen’in doğum yeri Bulgaristan’dır. İlhan Şen iki yaşındayken ailesi ile beraber İstanbul’a taşınan isim, ilkokula İstanbul’da başlamış ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nin İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirmiştir.

Lise son sınıftayken modellik yapmaya başlamış olan İlhan Şen, 2008 tarihinde “Best Model Of Turkey” yarışmasına katılmış ve finale yükselerek ödül almıştır. Bu yarışmadan 1 sene sonra yine “Best Model Of Turkey” yarışmasına katılmış olan isim bu sefer yarışmanın birincisi seçilmiş ve ardından Bulgaristan’da düzenlenen “Best Of the World” yarışmasına katılım hakkı elde etmiştir. Yarışmanın tamamlanmasıyla birlikte kendisine Best Model Europe ödülü verilmiştir.

Yarışma sonrasında yaşamına bir süre kadar Avrupa’da devam etmiş olan isim, İtalya ve Fransa’da bir çok organizasyonda yer almıştır.2018 tarihinde Modellikten oyunculuğa geçen ünlülerden biri olan isim, ilk olarak “Mehmed:Bir Cihan Fatihi” isimli dizi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Bu diziden sonra “Şahin Tepesi” dizisinde izlediğimiz oyuncu, 2019 yılında ise “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin kadrosunda yer almıştır. İlhan Şen 2021 yılında Aşk Mantık İntikam dizisinde Ozan Korfalı karakterini canlandırmaktadır.

Özel yaşamında edebiyat ile ilgilenen yakışıklı oyuncu, sporu ise hayatından hiçbir zaman çıkarmamıştır. Genellikle kayak, basketbol ve futbol gibi spor dallarına ilgi duyan isim zamanının bir bölümünü muhakkak spora ayırmaktadır.kimdirkim.com Çok iyi İngilizce bilmektedir.

İlhan Şen kimdir, kaç yaşında, nereli, İlhan Şen boyu, kilosu kaç, Aşk Mantık İntikam Ozan kimdir

İlhan Şen Boyu Kaç?

İlhan Şen’in boyu 1.89’dur.

İlhan Şen Kaç Kilo?

İlhan Şen 78 kilodur.

İlhan Şen Hangi Burç?

İlhan Şen’in burcu Yay’dır.

İlhan Şen Göz Rengi Nedir?

İlhan Şen’in göz rengi kahverengidir.

İlhan Şen Oynadığı Diziler

  • 2018 – Mehmed:Bir Cihan Fatihi
  • 2018 – Şahin Tepesi
  • 2019 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
  • 2021 – Aşk Mantık İntikam

Aşk Mantık İntikam Ozan Korfalı Kimdir?

Ozan, Esra’yı ilk gördüğünde sekiz yaşındadır. O küçük yaşına rağmen hissettiği şeyin aşk olduğunu anlamıştır. Üniversiteyi bitirip işe girene kadar Esra’nın kendisinden haberdar olmadığını düşünmektedir. Ancak kendisini Esra ile evlenmiş bulur. İnandığı projesi için hayallerinin peşinde giderken de Esra’nın hassasiyetinin farkına varmayarak onu kaybetmesine neden olacak durumların içine girer ve sonuçta boşanırlar. Ama hep en dibe düşünce başlar yükseliş. Ozan’ın hiçbir ümidi kalmadığını düşündüğü gün karşısına Çınar çıkar.

İlhan Şen kimdir, kaç yaşında, nereli, İlhan Şen boyu, kilosu kaç, Aşk Mantık İntikam Ozan kimdir

Ozan yaşadıkları onu sertleştirmiş olsa da vicdanlı, iyi niyetli ve dürüst bir adamdır. İnsanlara inanmaya, onların içindeki iyi yönü görmeye meyillidir. Pozitif düşünen, sorunları büyütmeden, panik yapmadan çözen biridir. Yakışıklılığına rağmen kibirli değildir, kimseyi aşağıda görmez. Ailesine düşkündür. Annesine çok şey borçlu olduğunu düşünür. Onun için yapamayacağı şey yoktur. Kız kardeşi ile çok güzel bir ilişkisi vardır. Abi kardeş arkadaş gibidirler.

İlhan Şen Instagram Hesabı

İlhan Şen’in Instagram hesabında 2021 yılı itibari ile 445 bin takipçisi bulunmaktadır.

instagram.com/illhansen

İlhan Şen ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.