İlhan Şen Kimdir?

İlhan Şen Kimdir?

2018 yılından itibaren oyunculuk yapmaya başlamış olan ve Best Model Of birinciliği de bulunan yakışıklı ve bir o kadar da hayranı bulunan oyuncu İlhan Şen kimdir? bu sorunun geniş cevabı yazımızda.

İlhan Şen Kimdir? Kaç Yaşında Boyu Kaç?

19 Aralık 1987 yılında Bulgaristan’da hayata gözlerini açan oyuncu İlhan Şen, 1.89 metre boyunda, 78 kilo ve kahverengi gözlere sahip bir isimdir.İki yaşındayken ailesi ile beraber İstanbul’a taşınan isim, ilkokula İstanbul’da başlamış ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nin İnşaat Mühendisliği bölümünü bitirmiştir.

Lise son sınıftayken modellik yapmaya başlamış olan İlhan Şen, 2008 tarihinde “Best Model Of Turkey” yarışmasına katılmış ve finale yükselerek ödül almıştır.Bu yarışmadan 1 sene sonra yine “Best Model Of Turkey” yarışmasına katılmış olan isim bu sefer yarışmanın birincisi seçilmiş ve ardından Bulgaristan’da düzenlenen “Best Of the World” yarışmasına katılım hakkı elde etmiştir.Yarışmanın tamamlanmasıyla birlikte kendisine Best Model Europe ödülü verilmiştir.

Yarışma sonrasında yaşamına bir süre kadar Avrupa’da devam etmiş olan isim, İtalya ve Fransa’da bir çok organizasyonda yer almıştır.2018 tarihinde Modellikten oyunculuğa geçen ünlülerden biri olan isim, ilk olarak “Mehmed:Bir Cihan Fatihi” isimli dizi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır.Bu diziden sonra “Şahin Tepesi” dizisinde izlediğimiz oyuncu, 2019 yılında ise “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin kadrosunda yer almıştır.

Özel yaşamında edebiyat ile ilgilenen yakışıklı oyuncu, sporu ise hayatından hiçbir zaman çıkarmamıştır.Genellikle kayak, basketbol ve futbol gibi spor dallarına ilgi duyan isim zamanının bir bölümünü muhakkak spora ayırmaktadır.kimdirkim.com Çok iyi İngilizce bilen oyuncu, artan oyunculuk tecrübesiyle birlikte zamanla başrollerde de yer alacağa benziyor.

İlhan Şen Oynadığı Diziler

2018 – Mehmed:Bir Cihan Fatıhı
2018 – Sahin Tepesi
2019 – Eskiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın