Yılmaz Kunt Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yılmaz Kunt Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

İlk kez 2015 senesinde düzenlenmiş olan bir çok genç kız ve erkeğin katıldığı Best Model Turkey yarışmasındaki birinciliği ile konuşulmaya başlanmış yakışıklı modellerden biri olan Yılmaz Kunt kimdir kaç yaşında boyu kaç? yakışıklı isim hakkında bir çok bilgi konumuzda.

Yılmaz Kunt Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Yılmaz Kunt, 1994 senesinde Ankara’da hayata gözlerini açmış yakışıklı bir simadır.Ünlü isim daha çok genç yaştadır.Başkentte hayata merhaba demesine rağmen baba tarafından Adanalıdır.Babasının mesleği Reklamcılık üzerinedir.Çok iyi bir fizik yapısına sahip olan modelin boyu 1.89’dur.

Profesyonel olarak Modelliğe başlamasını ilk 2015 senesinde katıldığı yarışmanın ardından gerçekleştirmiştir.Bu yarışmanın neticesinle beraber çok büyük mutluluk yaşayarak bir çok kişi arasından birinci olmuştur.Sadece modellikle yetinmemiş ve eğitiminide aksatmamış olan isim Atılım Üniversitesi Uluslarası İlişkiler Bölümü’ne yazılmıştır.Halen eğitimini burada sürdüren isim İstanbul’da bulunduğu sıralarda Best Model Of Turkey’e katılmıştır.

Bu yarışmaya katılmasından sonra onun menajerliğini yapmakta Olan Emrah Yıldız ile beraber daha hedeflerini büyütmüş ve oyunculukta da başarılı olmak istemiştir.Bu nedenle bir takım oyunculuk dersleri alarak oyunculuğa iyi bir giriş yapma yönünde ilerlemektedir.

yilmaz-kunt-biyografi

Yılmaz Kunt İyi bir eğitimin sonucunla beraber 2016 yaz dönemi içerisinde yayınlanmış ve ilk zamanlar çok iyi reyting oranı yakalamasına rağmen sonradan istenilen reyting oranını yakalayamaması sebebiyle final yapmış olan Gülümse Yeter adındaki dizide rol alarak çıkış yapmıştır.Dizi Show tv televizyonunda yayınlanmış ve bu sayede oyuncu çok fazla tanınan bir isim olmuştur.

Oyuncunun Oynadığı Diziler

2016 – Gülümse Yeter (Sarp)
2017 – Bahtiyar Ölmez (Ömer)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın