İntizar Kimdir?

İntizar Kimdir Nereli Kaç Yaşında Biyografisi

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Ünlü Sanatçı İntizar az ama öz albüm çıkarmış ve albümlerindeki güzel parçalarla beraber Milyonların sevgilisi olmuş bir isimdir.Bu konumuzda İntizar kimdir Nereli Kaç Yaşında Biyografisi gibi soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

İntizar Kimdir? Hayatı

İntizar babasının Asker olması sebebinle çok fazla Şehirde bulunmuş bir isimdir.Kendisi 1974 tarihinde Tunceli’de doğmuştur.En fazla Manisa ve İzmir’de bulunmuş şuan halende İzmir’de yaşamaktadır.Onun keşfedilmesinde Sibel Can’ın konserinin payı bulunmaktadır.Güzel sesi ile Müzik dünyasına girişinle beraber iyi bir seven kitlesi oluşturmuş ve tanınan bir Sanatçı haline gelmiştir.

Kendisi 16-17 yaşlarından beri beste yapmakta ve okul harçlığını çıkarabilmek için şarkı söylediği sırada Sibel Can’ın konserine arkadaşlarınında yoğun ısrarına dayanamayarak gitmiştir.Bu Konser sırasında sesinle beraber Ünlü Arabesk Müziğin Krallarından olan Ferdi Tayfur’un ilgisini çekmiş ve kendisini bir anda müzik piyasasının içinde bulur.

visum china
visum china

Üniversite yaşantısını Ağrı Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesini bitirerek tamamlamış ve iyi derecede Gitar ile Saç çalabilen Sanatçı bu zamana kadar toplam 6 albümü ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır.Albümlerindeki birçok parçasını kendi besteleriyle hayata geçirmiştir.

İntizar 2014 tarihinin son zamanlarında Hasan Yılmaz ile beraber Düzelir Be Kanka isimli bir şarkı çıkarmışlar ve bu şarkıyada klip beraber çekmişlerdir.Bu parçada son derece tutulmuş ve beğenilmiştir.

İntizar Albümleri

1998- Gelincik
2000- Gece Nemi
2002- Göçebe
2003- Aldanırım
2006- Ihlamurlar Altında
2009- Ömrüm Senindir
2013- Aşk Yağmurları

İntizar kimdir nereli kaç yaşında? gibi bilgilerle dolu yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. İntizar en sevdiğim sanatçılardan biri umarım yakın zamanda yeni bir albüm çıkartır çok başarılı şarkıları var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.