Jennifer Lopez kimdir, Jennifer Lopez nereli, Jennifer Lopez'in hayatı, biyografisi, Jennifer Lopez kaç yaşında, Jennifer Lopez boyu, kilosu kaç, Jennifer Lopez evli mi?

Jennifer Lopez Kimdir? Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez kimdir, Jennifer Lopez nereli, Jennifer Lopez’in hayatı, biyografisi, Jennifer Lopez kaç yaşında, Jennifer Lopez boyu, kilosu kaç, Jennifer Lopez evli mi? İşte Jennifer Lopez hakkında detaylar.

Jennifer Lopez Kimdir?

Jennifer Lopez, Amerikalı bir oyuncu, şarkıcı, dansçı ve yapımcıdır. 24 Temmuz 1969 tarihinde New York’un Bronx bölgesinde doğmuştur. Dansçı olarak kariyerine In Living Color adlı televizyon programında başlamıştır ve daha sonra oyunculuğa geçiş yapmıştır.

Lopez’in çıkış yaptığı oyunculuk rolü, geç Tejano müzik sanatçısı Selena Quintanilla’yı canlandırdığı 1997 yapımı Selena filmidir. Ardından Anaconda, Out of Sight ve The Wedding Planner gibi birçok filmde rol almıştır.

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra Lopez, şarkıcı olarak da başarı elde etmiştir. On the 6, J.Lo ve This Is Me … Then gibi birçok albüm çıkarmış ve “If You Had My Love”, “Love Don’t Cost a Thing” ve “Jenny from the Block” gibi birçok hit şarkıya imza atmıştır.

visum china
visum china

Lopez ayrıca kendi yapım şirketi Nuyorican Productions ve diğer birçok girişimiyle başarılı bir iş kadınıdır.

Jennifer Lopez kimdir, Jennifer Lopez nereli, Jennifer Lopez'in hayatı, biyografisi, Jennifer Lopez kaç yaşında, Jennifer Lopez boyu, kilosu kaç, Jennifer Lopez evli mi?

Jennifer Lopez Evli mi?

Birden fazla evlilik yapmıştır ve iki çocuğu vardır. 16 Temmuz 2022 tarihinde Ben Affleck ile evlendi.

Jennifer Lopez Boyu, Kilosu Kaç?

Jennifer Lopez 1.64 metre boyunda, 62 kg ağırlığındadır.

Jennifer Lopez Burcu Nedir?

Jennifer Lopez Aslan burcudur.

Jennifer Lopez hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir