Juanpa Zurita kimdir, Juanpa Zurita nereli, Juanpa Zurita kaç yaşında, Juanpa Zurita boyu, kilosu kaç?

Juanpa Zurita Kimdir? Juanpa Zurita Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Sosyal medya fenomeni Juanpa Zurita kimdir, Juanpa Zurita nereli, Juanpa Zurita kaç yaşında, Juanpa Zurita boyu, kilosu kaç? İşte Juanpa Zurita hakkında detaylar.

Juanpa Zurita Kimdir?

Juan Pablo Martínez-Zurita Arellano (29 Mart 1996 doğumlu), yaygın olarak Juanpa Zurita olarak bilinen, Meksikalı bir internet kişiliği, aktör ve modeldir. 2013 yılında Vine uygulamasında komedi videoları yaparak tanınmaya başladı. Daha sonra faaliyetlerini çeşitlendirdi ve YouTube platformunda vloglar ve eğlence videoları yayınlamaya başladı. En sonunda kendi su şirketini kurarak ülkesinin kaynaklarını kullanarak bir kuraklık sırasında faaliyete geçti. 2017 yılında Meksiko Şehri’ndeki bir depremin mağdurları için ev yapmak amacıyla 25 milyon Meksika pesosu toplayarak insanî yardım kampanyaları düzenledi.

2016 yılında Pull&Bear, Louis Vuitton, Dolce & Gabbana ve Calvin Klein gibi moda markaları için modellik yapmaya başladı. 2015 yılında MTV Latin Amerika tarafından ilk kez “yılın ikonu” olarak seçildi. Kısa filmlerde yan rollerde oyunculuk yaptı. 2018 yılında Luis Miguel’in TV dizisinde Luis Miguel’in kardeşi Alex Basteri rolünü oynadı.

Instagram’da 25.5 milyon, YouTube’da 10 milyonun üzerinde, Facebook’ta 6 milyon ve Twitter’da 5 milyon takipçisi bulunmaktadır. 2017 yılında, Hollywood ve eğlence endüstrisindeki 30 yaş altı kişiler listesine Forbes tarafından dahil edildi.

visum china
visum china

Juanpa Zurita Hayatı:

Juan Pablo Martínez-Zurita, 29 Mart 1996 tarihinde Meksiko Şehri, Meksika’da Fernando Martínez-Zurita Reed ve Teresa Arellano’nun çocuğu olarak doğdu. İki erkek kardeşi ve bir kız kardeşi vardır: Fernando Zurita, Andrés Zurita, Paola Zurita.

Zurita’nın ailesi, babasının Meksika Büyükelçiliği’nde siyasi danışman olarak atanması üzerine gençliğinde Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı. Zurita şu anda Los Angeles’ta yaşamaktadır.

Juanpa Zurita Kariyeri:

Zurita, Vine hesabında içerik oluşturarak dünya çapında takipçi çekmeye başladı. Hem İspanyolca hem de İngilizce içerik yayınladı. Vine uygulaması 2017’de kapatıldığında 1.8 milyonun üzerinde takipçisi vardı. Çevrimiçi varlığını Instagram hesabı aracılığıyla sürdürdü, burada 25 milyonun üzerinde takipçisi var, ve neredeyse tamamen İspanyolca videolar içeren bir YouTube kanalı oluşturdu.

Zurita, 2016 yılında modellik kariyerine başladı ve sıkça Pull&Bear firmasının etkinliklerinin yüzü oldu, model olarak ve Inditex markasının yeni sitelerinin açılışlarında veya erkek giyim koleksiyonlarının lansmanlarında konuk sanatçı olarak yer aldı. Aynı yılın ekim ayında, Meksika’da Calvin Klein’i tanıtmak için fotoğraflandı. 2017’de Louis Vuitton ile Paris moda gösterisinde işbirliği yaptı, Milan Moda Haftası’nda Dolce & Gabbana için podyuma çıktı ve Temmuz-Ağustos 2017 sayısının kapağında Luka Sabbat, Austin Mahone ve Rafferty Law ile birlikte GQ Italia’da yer aldı.

Juanpa Zurita, bazı görsel projelerde, filmlerde ve TV dizilerinde yer aldı. Mayıs 2017’de Netflix, Luis Miguel’in hayatını konu alan bir dizi yapacağını duyurdu, ve Juanpa Zurita, şarkıcının kardeşi Alex’i oynayarak bu projede yer aldı.

Juanpa Zurita Boyu Kaç?

Juanpa Zurita 1.80 metre boyundadır.

Juanpa Zurita Kaç Kilo?

Juanpa Zurita 71 kilo ağırlığındadır.

Juanpa Zurita Burcu Nedir?

Juanpa Zurita koç burcudur.

Juanpa Zurita hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir