Mehmet Aykaç Kimdir Hayatı

Mehmet Aykaç Kimdir?

O Ses Türkiye isimli yarışmada ilk olarak ekrana çıkan ve bu yarışmanın ardından tecrübeli oyunculardan oyunculuk dersleri alarak dizilerde oynayan Mehmet Aykaç kimdir kaç yaşında boyu kaç? bu meslekte yeni olan oyuncunun bilgileri.

Mehmet Aykaç Kimdir? Biyografisi

25.04.1992 doğumlu olan oyuncu Mehmet Aykaç, doğma büyüme Hataylı bir isimdir.Oyunculuk yapmaya başlamadan önce müzikle ilgilenmiş isim Devlet Konservatuarı mezunudur.Burada Opera bölümünü bitirmiş olan oyuncu gitar ile beraber keman çalabilmektedir.

Mehmet Aykaç’ın boyu 1.76 cm, kilosu 71, gözleri ise mavidir.

Ünlü oyuncu sadece müzik ve oyunculuk alanında değil spor alanında da son derece yeteneklidir.Uzun müddet amatör takımda futbol oynamış isim, müzik, futbol ve oyunculuk alanlarında faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Dizi oyunculuğuna “Eski Hikaye” adındaki dizide kısa bir rol alarak başlamış olan isim bir yıl sonra ise Sil Baştan dizisinde oynamıştır.

2015 tarihinde oyunculuk ve kariyeri açısından en önemli oyunculuğunu “Kırgın Çiçekler” dizisinde gösterdi.Bu dizinin başından beri dizide oynamış olan isim dizi finaline kadar bu dizide yer almıştır.

Oyunculuğun sorumluluklarını mümkün olduğunca yerine getiren isim bu konuda fazlasıyla duyarlı bir oyuncu.Küçük yaşlardaki izleyicilerin örnek alma durumlarının fazla olmasından ötürü başta Sosyal medya paylaşımları olmak üzere, tüm yaşantısına dikkat ediyor.

Sinema ile arası çok fazla iyi olmayan oyuncu genellikle kendisine bir şey katacağını düşündüğü eski filmleri seyrediyor.Aksiyon filmlerinden hoşlanmıyor.

Mehmet Aykaç Rol Aldığı Diziler

2013 – Eski Hıkaye
2014 – Sıl Bastan
2015 – Kirgin Çiçekler (Serkan)
2018 – Bır Litre Gözyaşı (Ali)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.