Mehmet Aykaç Kimdir Hayatı

Mehmet Aykaç Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

O Ses Türkiye isimli yarışmada ilk olarak ekrana çıkan ve bu yarışmanın ardından tecrübeli oyunculardan oyunculuk dersleri alarak dizilerde oynayan Mehmet Aykaç kimdir kaç yaşında boyu kaç? bu meslekte yeni olan oyuncunun bilgileri.

Mehmet Aykaç Kimdir? Biyografisi

25.04.1992 doğumlu olan oyuncu Mehmet Aykaç, doğma büyüme Hataylı bir isimdir.Oyunculuk yapmaya başlamadan önce müzikle ilgilenmiş isim Devlet Konservatuarı mezunudur.Burada Opera bölümünü bitirmiş olan oyuncu gitar ile beraber keman çalabilmektedir.

Mehmet Aykaç’ın boyu 1.76 cm, kilosu 71, gözleri ise mavidir.

visum china
visum china

Ünlü oyuncu sadece müzik ve oyunculuk alanında değil spor alanında da son derece yeteneklidir.Uzun müddet amatör takımda futbol oynamış isim, müzik, futbol ve oyunculuk alanlarında faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Dizi oyunculuğuna “Eski Hikaye” adındaki dizide kısa bir rol alarak başlamış olan isim bir yıl sonra ise Sil Baştan dizisinde oynamıştır.

2015 tarihinde oyunculuk ve kariyeri açısından en önemli oyunculuğunu “Kırgın Çiçekler” dizisinde gösterdi.Bu dizinin başından beri dizide oynamış olan isim dizi finaline kadar bu dizide yer almıştır.

Oyunculuğun sorumluluklarını mümkün olduğunca yerine getiren isim bu konuda fazlasıyla duyarlı bir oyuncu.Küçük yaşlardaki izleyicilerin örnek alma durumlarının fazla olmasından ötürü başta Sosyal medya paylaşımları olmak üzere, tüm yaşantısına dikkat ediyor.

Sinema ile arası çok fazla iyi olmayan oyuncu genellikle kendisine bir şey katacağını düşündüğü eski filmleri seyrediyor.Aksiyon filmlerinden hoşlanmıyor.

Mehmet Aykaç Rol Aldığı Diziler

2013 – Eski Hıkaye
2014 – Sıl Bastan
2015 – Kirgin Çiçekler (Serkan)
2018 – Bır Litre Gözyaşı (Ali)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.