Feray Darıcı Kimdir Hayatı

Feray Darıcı Kimdir?

Fosforlu Cevriye isimli Tiyatro oyununda başrol oynamış ve o dönemde bu oyunun Tiyatroseverlerin beğenisini kazanıp kapalı gişe olmasında büyük paya sahip olmuş oyuncu Feray Darıcı kimdir kaç yaşında nereli? Tiyatro ve dizilerle daha çok ilgilenen ismin biyografisi.

Feray Darıcı Kimdir? Hayatı

Feray Darıcı, 21 Kasım 1981 tarihinde Hatay’ın İskenderun ilçesinde doğmuştur.Çocukluğu İskenderun’da geçmiş olan oyuncu ortaokuldan sonra tiyatro ile ilgilenerek okuldaki tiyatro aktivitelerine katılmıştır.

Ankara Üniversitesi Tiyatro Bölümünü bitirmiş olan oyuncu, okul bitmesinden sonra Konya Devlet Tiyatrosu içerisinde görev almaya başlamış ve bir çok tiyatro oyununda bulunmuştur.Kabiliyetli isim oyunculuk dışında bir süre Trt televizyonunda “Memleketten Selam Var” programını sunmuştur.

2008 tarihinde yönetmenliğini Gülriz Sururi’nin yapmış olduğu Fosforlu Cevriye isimli oyun, oyuncunun Tiyatro kariyerindeki önemli bir yapımdır.Bu oyunda başrolde bulunmuş isim oyunculuğu ile alkışı haketmiştir.2017 tarihinde ise Radyo-yu Hümayun adındaki tiyatro oyununda oynamıştır.

2000 tarihinde Bizim Evin Halleri dizisinde oynamış olan oyuncu ilk kez ekrana çıkmıştır.Bu diziyi Büyük Bulşma, Beşinci Boyut ve Yeni evli dizileri izlemiştir.

Bir çocuğu bulunan oyuncunun çocuğunun ismi Ali’dir.Çocuğu daha cok küçük olan güzel oyuncu Instagram hesabından vakit buldukça paylaşım yapmaktadır.

Ünlü isim 2018 tarihinde Bizim Hikaye dizisine katılmıştır.

Feray Darıcı Oynadığı Diziler

2000 – Bızım Evin Halleri
2004 – Buyuk Buluşma
2006 – Besinci Boyut
2007 – Yeni Evli
2008 – Baba Ocağı
2018 – Bizım Hikaye (Melek)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.