Melek Büyükçınar kimdir, kaç yaşında, Melek Büyükçınar nereli, Melek Büyükçınar evli mi?

Melek Büyükçınar Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Ata Demirer’in yeni filmi Bursa Bülbülü yayınlandıktan sonra dikkatleri çekmeyi başardı. Filmde Ata Demirer ile birlikte şarkıları seslendiren Melek Büyükçınar hakkında detaylar merak edilmeye başlandı. Peki Melek Büyükçınar kimdir, kaç yaşında, Melek Büyükçınar nereli, Melek Büyükçınar evli mi? İşte Melek Büyükçınar hakkında merak edilen ayrıntılar…

Melek Büyükçınar Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Melek Büyükçınar doğma-büyüme İstanbullu. Müzisyen bir ailede dünyaya gelen Büyükçınar küçük yaşlardan itibaren müzik dünyasının içinde yer almaktadır. Melek Büyükçınar’ın dedesi ülkemizin ünlü bestekârlarından Cavit Deringöl’dür. Melek Büyükçınar’ın amcası da arabesk bestelerle tanınan Sait Büyükçınar’dır.

Melek Büyükçınar İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur. Aynı konservatuarın Müzik Teorisi bölümünde eğitimini sürdürmektedir.

Melek Büyükçınar Ajda Pekkan, Seda Sayan, Sinan Akçıl gibi önemli sanatçıların sahnesinde back vokal olarak yer almıştır.

visum china
visum china

Melek Büyükçınar Evli mi?

Melek Büyükçınar 2019 yılında Hüseyin Kırkışoğlu ile evlendi. Çiftin Atlas adında bir oğlu vardır.

Melek Büyükçınar hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=ILJR65DtjF8

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir