Melih Özkaya kimdir, nereli, Melih Özkaya kaç yaşında, Melih Özkaya boyu, kilosu kaç?

Melih Özkaya Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Emanet dizisinde Komiser Ali karakterini oynayan Melih Özkaya’nın hayatı merak edilmektedir. Melih Özkaya kimdir, nereli, Melih Özkaya kaç yaşında, Melih Özkaya boyu, kilosu kaç? İşte Melih Özkaya hakkında detaylar.

Melih Özkaya Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Melih Özkaya 11 Ağustos 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Melih Özkaya’nın babası Var mısın Yok musun ve Survivor yarışmalarında yarışmış Metin Özkaya’nın oğludur. İBB altyapısında voleybola başlamış ve 8 yıl boyunca bu takımda oynamaya devam etmiştir. İBB kariyerinin ardından Melih Özkahya, Tokat Plevne, Tofaş, Diyarbakır, Sivas ve Adana BYZ Algomed Spor ve son olarak Payas Belediyespor takımında forma giymiştir.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Fox TV’de yayınlanan Yer Gök Aşk dizisinde rol almıştır. Emanet adlı dizide Komiser Ali karakterini oynamıştır. Ayrıca Melih Özkaya 2018 yılında Survivor All Star takımına karşı gönüllüler takımında yer aldı. Yarışma esnasından sakatlanmasından dolayı yarışmadan ayrılmak zorunda kalmıştır.

Melih Özkaya Boyu Kaç?

Melih Özkaya 1.90 boyundadır.

Melih Özkaya Kaç Kilo?

Melih Özkaya 90 kilodur.

Melih Özkaya Burcu Nedir?

Melih Özkaya Aslan burcudur.

Melih Özkaya hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir