Mert Ramazan Demir kimdir, nereli, Mert Ramazan Demir kaç yaşında, Mert Ramazan Demir rol aldığı dizi ve filmler neler?

Mert Ramazan Demir Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Yalı Çapkını dizisinde Ferit’i oynayan Mert Ramazan Demir kimdir, nereli, Mert Ramazan Demir kaç yaşında, Mert Ramazan Demir rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Mert Ramazan Demir hakkında detaylar.

Mert Ramazan Demir Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Mert Ramazan Demir 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Dialog Anlatım İletişim ve Michelle Danner Acting Studio’da eğitim aldı. Rol aldığı ilk film, yönetmenliğini Sonia Nassery Cole’ün yaptığı “I Am You”da başrolü Damla Sönmez, Cansu Tosun ve Ushan Çakır ile paylaştı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Mert Ramazan Demir Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2022 – Yali Çapkını
  • 2021 – Ölüm Zamanı
  • 2020 – Öğretmen
  • 2020 – Çıplak

Mert Ramazan Demir hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.