Merve Çağıran Kimdir?

Merve Çağıran Kimdir?

Küçük Gelin isimli dizinin oyuncuları ile biyografilerimize hız kesmeden devam ediyoruz.Sizlere bu yazımız içerisinde Küçük Gelin Havin karakterini canlandıran daha sonra diziden ayrılan Merve Çağıran Kimdir nereli kaç yaşında? bilgilerini aktaracağız.

Merve Çağıran Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Merve Çağıran Özellikle Güzellik ile oyunculuğu birleştirip harika bir başarı çıkaran oyuncuların başında gelmektedir.Ünlü Oyuncu 1992 yılında Balıkesir ilimizde dünyaya gelmiştir.Fakat çocukluğunun büyük bir bölümü Ege bölgesinin şirin ili olan İzmir’de geçti.

Lise okuduğu sırada tiyatroya olan ilgisi giderek artmaktaydı bu nedenle sırf tiyatro sevdası yüzünden okuldan kaçtığını bile itiraf etmiştir.Ailesi oyunculuk konusunda ona yoğun bir destek verdiğini her röportajında dile getirmiştir.

Yaklaşık olarak 4 yıldır İstanbul ilinde bulunduğunu belirten Güzel oyuncu Merve Çağıran İstanbul’a geldikten sonra Akademi 35 buçuk sanat merkezinde iyi bir eğitim almıştır.Hobileri arasında müzik dinlemek ve iyi bir film izlemek olduğunu bu şekilde mutlu olabildiğini söylemiştir.Onun Tv dünyasında örnek almış olduğu isimlerin başında Ayşegül Günay, Yeşim Ceren Bozoğlu, Zerrin Tekindor gibi isimler var.Arkadaşlarınla ve işi ile cok mutlu bir hayat yaşadığını oyunculuk başarısını arttırarak devam edeceğini belirtmiştir.

Küçük Gelin dizisine sonradan giriş yapmasına rağmen dizinin beğenilen karakterlerinden olan oyuncunun kısa süre önce dizideki rolü bitmiştir.

Oyunculuğunla ilerleyen zamanlarda cok daha kendinden söz ettirecek olan Merve Çağıran’a bizlerde ekibimiz olarak başarı dileklerimizi iletiyoruz.Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın