Merve Çağıran Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Merve Çağıran Kimdir?

Bir zamanların çok konuşulan dizilerinden olan Küçük Gelin adındaki dizide rol almasının ardından bir çok dizide rol almaya başlamış oyuncu Merve Çağıran kimdir nereli kaç yaşında? oyuncuya ait bilgilerini aktaracağımız yazımız başlıyor.

Merve Çağıran Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

[saritext]Merve Çağıran[/saritext] Özellikle güzellik ile oyunculuğu birleştirip harika bir başarı çıkaran oyuncuların başında gelmektedir.Ünlü Oyuncu 1992 yılında Balıkesir ilimizde dünyaya gelmiştir.Fakat çocukluğunun büyük bir bölümü Ege bölgesinin şirin ili olan İzmir’de geçti.

Lise okuduğu sırada tiyatroya olan ilgisi giderek artmaktaydı bu nedenle sırf tiyatro sevdası yüzünden okuldan kaçtığını bile itiraf etmiştir.Ailesi oyunculuk konusunda ona yoğun bir destek verdiğini her röportajında dile getirmiştir.

Yaklaşık olarak 4 yıldır İstanbul ilinde bulunduğunu belirten Güzel oyuncu Merve Çağıran İstanbul’a geldikten sonra Akademi 35 buçuk sanat merkezinde iyi bir eğitim almıştır.

Hobileri arasında müzik dinlemek ve iyi bir film izlemek olduğunu bu şekilde mutlu olabildiğini söylemiştir.Onun Tv dünyasında örnek almış olduğu isimlerin başında Ayşegül Günay, Yeşim Ceren Bozoğlu, Zerrin Tekindor gibi isimler var.Arkadaşlarınla ve işi ile cok mutlu bir hayat yaşadığını oyunculuk başarısını arttırarak devam edeceğini belirtmiştir.

Küçük Gelin dizisine sonradan giriş yapmasına rağmen dizinin beğenilen karakterlerinden olan oyuncu ardından ise Kaçak Gelinler’de oynamıştır.

Oyunculuğunla ilerleyen zamanlarda cok daha kendinden söz ettirecek olan Merve Çağıran’a bizlerde ekibimiz olarak başarı dileklerimizi iletiyoruz.

Merve Çağıran Oynadığı Diziler ve Filmler

2012 – Farkli Desenler
2013 – Sefkat Tepe
2014 – Kacak Gelinler
2015 – Tatli Kucuk Yalancılar
2016 – Ask Laftan Anlamaz
2016 – Ikımızın Yerine (Sinema)
2017 – Kalp Atısı
2018 – Carpısma

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir