Merve Yıldırım Kimdir?

Merve Yıldırım Kimdir?

Geçmiş dönemlerde sunmuş olduğu başarılı haberlerle beraber bir anda yükselmiş ve Fox tv ekranlarında her hafta sonu Pazar günü Benden Söylemesi adındaki programın sunuculuğunu yapan Merve Yıldırım kimdir? kaç yaşında, boyu kaç? işte cevapları ve ayrıntılı bilgileri.

Merve Yıldırım Kimdir? Biyografisi

Merve Yıldırım, 15 Kasım 1987 senesinde hayata gözlerini İstanbul’da açmıştır.Doğmuş olduğu tarih itibariyle Akrep burcuna sahiptir.Akrep burcunun genel özelliklerini taşıyan güzel isim, özellikle burçlarla ilgilenmektedir.

Merve Yıldırım’ın boyu 1.70 cm, kilosu ise 56’dır.Göz rengi ise Kahverengidir.

Meslek yaşantısına lise okurken başlayan Merve Yıldırım, ilk olarak Atv Haber televizyonunda staj yapmıştır.Staj sonrası Star Tv’nin Magazin bölümünde çalışmaya başlamış isim burada muhabirlik yapmış ardından ise Kanal D Magazin ve Trt Müzik ekranlarında çalışarak meslek hayatını sürdürmüştür.

Muhabirlikte en önemli hususlardan biri gerçekçi ve rol yapmadan hareket etmektir.Ünlü sunucu bunu gerçekten çok iyi başarıyor ve tüm samimiyeti ile izleyicilerinin beğenisini kazanıyor.Kimdirkim.com Hem güler yüzlü olması hemde gerçekten etkileyici bir güzelliğe sahip olmasıda onun muhabirlik ve sunuculuk başarısını arttırıyor.

Muhabirlikten sonra artık önce hafta içi ardından ise sadece pazar günleri canlı olarak program sunmaya başlayan sunucu “Benden Söylemesi” adındaki program ile beraber daha sık karşımıza çıkıyor.Saat 13.30’da başlayan program çok geniş bir kategoriyi ele alıyor.Hem bayanların hem erkeklerin hem de güncel konularla ilgili bir çok habere programla beraber daha detaylı şekilde ulaşma şansı yakalıyorsunuz.

Bizler televizyonda onu izlediğimizde gerçektende ekranlara çok yakıştığını ve pozitif bir enerji verdiğini düşünüyoruz sizlerde bizlerle aynı fikirde misiniz?

Merve Yıldırım Kimdir? için Yorumlar (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ben merveyi çok beğeniyorum keşke hergün Program sunsa önceden hafta içi hergündü şimdi sadece pazar günleri

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın