Neslişah Alkoçlar Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Neslişah Alkoçlar Kimdir?

Hem Spor ile ilgilenmiş ve büyük bir başarıya İmza atmış hemde Sunuculuğa girerek Televizyon’da sunuculuk yapmış başarılı isim [saritext]Neslişah Alkoçlar Kimdir? nereli kaç yaşındadır evli mi?[/saritext] biyografisi.

Neslişah Alkoçlar Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Neslişah Alkoçlar kimdir 2 Aralık 1988 senesinde Ege’nin Gözbebeği konumundaki Türkiye’nin 3. büyük yeri olan İzmir’de dünyaya geldi.Annesinin ismi Gülşah eski bir oyuncudur.Babasının ismi ise Enderdir.Kız kardeşi bulunan Sunucu ve Sporcu’nun kız kardeşinin adı Aslışah’dır.Babasının kendisine ait Uludağ’da bir Oteli bulunmaktadır.

İlkokula başladığı yer Bursa olmuştur daha sonrasında İstanbul’a taşınmışlar ve orada Yüzyıl Işık İlkokulunda okuyarak okulu bitirmiştir.Ortaokul ile Liseyi ise İngiltere’de okumuştur.Üniversiteyi’de lise ile ortaokulu okuduğu yer olan İngiltere’de bulunan Westminster Üniversitesinin Uluslararası İşletme Bölümünü okuyarak tamamladı.İngiltere’de okumak için bulunduğu zamanlarda Voleybol oynamaya başladı.

Üniversite okuduğu zamanlar yazları Dağan Holding’e ait olan Birmaş’ta Staj yapmış ve Mezuniyetini aldıktan sonra ise 2 yıl aynı yerde çalışmıştır.Halen Alkoçlar Şirketler grubunda Yönetim Kurulu Üyesi sıfatında bulunmaktadır.Babası Milli Kayakçı olan Ünlü Sporcu ve Sunucu’nun kendiside Türkiye Şampiyonu olmuş Milli Kayakçılardan biridir.Neslişah Alkoçlar Kayak yapmaya 2 yaşında iken başlamıştır.Türkiyemizi hem snowboard ile kayak dalında temsil etme başarısını aynı anda gösteren tek sporcudur.Snowboard ile Kayak yarışında başarısı ile beraber Türkiye Şampiyonlukları bulunmaktadır.

Neslisah-Alkoclar-biyografi

Neslişah Alkoçlar Sporla küçük yaşlardan beri ilgilenmesi neticesinde sadece kayak değil Voleybol ve Su sporlarınlada ilgilenmiştir.Sağlıklı yaşamaya gayret eden Ünlü isim düzenli olarak hergün Yürüyüş yapıp aynı zamanda yogada yapmaktadır.Dedesi olan Selim Soyad Eski bir Fenerbahçeli futbolcu olması dolayısıyla babasınında Bursaspor Eski Yönetim Kurulunda yer alması nedeni ile çocukluğunda hem spor yapmış hemde futbol karşılaşmalarını takip etmiştir.

2011 tarihinde CNN Türk ekranlarında Spor haberi sunmaya başlayan Ünlü İsim daha öncesinde ise Diksiyon konusunda dersler almıştır.Ardından Raya adındaki Organik gıda markasının kurucusudur.

Neslişah Alkoçlar Evlimidir? Ünlü isim evlidir.İlk evliliği 2009 tarihinde Batu Aksoy ile olmuş 2010 tarihinde ise ayrılmışlardır.İkinci Evliliği ise 2014 tarihinde Engin Altan Düzyatan ile olmuştur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir