Engin Altan Düzyatan'ın eşi Neslişah Alkoçlar kimdir, Neslişah Alkoçlar'ın hayatı, biyografisi, Neslişah Alkoçlar kaç yaşında, Neslişah Alkoçlar nereli, Neslişah Alkoçlar evli mi?

Neslişah Alkoçlar Kimdir? Neslişah Alkoçlar Kaç Yaşında, Nereli?

Engin Altan Düzyatan’ın eşi Neslişah Alkoçlar kimdir, Neslişah Alkoçlar’ın hayatı, biyografisi, Neslişah Alkoçlar kaç yaşında, Neslişah Alkoçlar nereli, Neslişah Alkoçlar evli mi? İşte Neslişah Alkoçlar hakkında detaylar.

Neslişah Alkoçlar Kimdir?

Neslişah Alkoçlar 2 Aralık 1988 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ender ve Gülşah Alkoçlar’ın kızıdır. Westminster Üniversitesi Uluslararası İşletme Bölümünden mezun olmuştur.

Neslişah Alkoçlar Hayatı

Üniversite döneminde Doğan Holding’e ait medya reklam satış ve pazarlama şirketi olan Birmaş’ta staj yaptı. Mezun olunca 2 yıl Birmaş’ta Kanal D Reklam Satış Pazarlama bölümünde çalıştı. Alkoçlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevli ve aktif olarak çalıştı.

Daha sonra kendi biriktirdiği para ile bir organik gıda şirketi kurdu. Organik kuruyemiş ile piyasa girdikten sonra işlerini genişleterek, yumurtadan makarnaya, baklagillerden zeytinyağına 100 çeşit ürünü olan bir şirket haline geldi.

visum china
visum china

Neslişah Alkoçlar, Türkiye şampiyonu milli kayakçıdır. Aynı dönemde snowboard Türkiye şampiyonu da oldu. Türkiye’yi aynı anda olimpiyatlarda 2 dalda (snowboard ve kayak yarışlarında) temsil eden ilk bayan kış sporcusudur. Snowboard ve kayak yarışlarında Türkiye şampiyonlukları ve dünya çocuk kupası liginde 5. lik derecesi vardır.

Neslişah Alkoçlar Evli mi?

Neslişah Alkoçlar ilk evliliğini 2009 yılında Batu Aksoy ile yapmış, 2010 yılında ise ayrılmışlardır. 2014 yılında ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan ile evlendi. Bu evlilikten Emir Aras ve Alara adlarında iki çocuğu vardır.

Neslişah Alkoçlar hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir