Nikolay Spesivtsev kimdir, nereli, Nikolay Spesivtsev kaç yaşında, Nikolay Spesivtsev boyu, kilosu kaç, Nikolay Spesivtsev sevgilisi var mı, sevgilisi kimdir?

XO Team Üyesi Nikolay Spesivtsev (kolunya___) Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tiktok’ta kolunya___ kullanıcı adı ile bilinen ve XO Team üyesi olan Nikolay Spesivtsev kimdir, nereli, Nikolay Spesivtsev kaç yaşında, Nikolay Spesivtsev boyu, kilosu kaç, Nikolay Spesivtsev sevgilisi var mı, sevgilisi kimdir? İşte Nikolay Spesivtsev hakkında detaylar.

Nikolay Spesivtsev Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Nikolay Spesivtsev 14 Aralık 2003 tarihinde Rusya’da dünyaya gelmiştir. Rus model ve sosyal medya fenomenidir. Tiktok’ta kolunya___ kullanıcı adını kullanmaktadır ve 2 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Nikolay Spesivtsev kimdir, nereli, Nikolay Spesivtsev kaç yaşında, Nikolay Spesivtsev boyu, kilosu kaç, Nikolay Spesivtsev sevgilisi var mı, sevgilisi kimdir

Nikolay Spesivtsev Boyu Kaç?

Nikolay Spesivtsev 1.88 boyundadır.

Nikolay Spesivtsev Kaç Kilo?

Nikolay Spesivtsev 77 kilodur.

Nikolay Spesivtsev Burcu Nedir?

Nikolay Spesivtsev Yay burcudur.

Nikolay Spesivtsev Sevgilisi Kimdir?

XO Team üyesi olan Tiktoker Nevaaadaa ile beraberdir.

Nikolay Spesivtsev hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.