Oğuz Alper Öktem kimdir, nereli, Oğuz Alper Öktem kaç yaşında, Oğuz Alper Öktem ne mezunu, mesleği, ne iş yapıyor?

Oğuz Alper Öktem Kimdir?

İş insanı ve girişimci Oğuz Alper Öktem’in biyografisini yazımızda bulabilirsiniz. Oğuz Alper Öktem kimdir, nereli, Oğuz Alper Öktem kaç yaşında, Oğuz Alper Öktem ne mezunu, mesleği, ne iş yapıyor? İşte Oğuz Alper Öktem hakkında detaylar.

Oğuz Alper Öktem Kimdir?

Oğuz Alper Öktem, 10 Ocak 1991 yılında Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. 2009 yılında tam burslu okuduğu Vehbi Koç Vakfı Koç Özel Lisesi’ni  tamamlamıştır. Chicago Üniversitesi’nde Ekonomi bölümünde lisans öğrenimine başlamış ve 2012 yılında eğitimini onur derecesiyle 3 yılda tamamlamıştır. Ardından London School of Economics’te yüksek lisansına başlamış ve 2014 yılında mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimi için Londra’da bulunduğu süreçte LSE Turkish Society’de başkan olarak görev yapmıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

2014 yılında Türkiye’ye dönüş yapmıştır. Kariyerine BluTV şirketinde Chief Operating Officer olarak devam etti. 2018 yılında kız kardeşi Seher Sena Öktem ile birlikte mikromobilite sektöründe Martı Teknoloji şirketini kurmuştur.

Oğuz Alper Öktem Aldığı Ödüller

2019 Webrazzi ödüllerinde yılın girişimcisi seçilmiştir. MediaCat dergisinin her yıl düzenlediği En Yaratıcı 50 listesinde “Şehir İçi Ulaşımına Yeni Bir Soluk Getiren Girişimci” olarak 2020 listesinde yerini almıştır. Webrazzi tarafından 2020 yılı için düzenlenen “En Yaratıcı 50” yarışmasının kazananı olmuştur.

Oğuz Alper Öktem hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.