Okan Kurt Kimdir Nerelidir Kaç Yaşında?

Okan Kurt Kimdir Nereli Yaşı Kaç?

Demet Akalın’ın 2012 tarihinde Evlenmiş olduğu eski eşi olan Okan Kurt Kimdir nereli yaşı kaç? biyografisi hakkındaki bütün bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Demet Akalın’ın Eşi Okan Kurt Kimdir Nereli?

Okan Kurt, 1982 tarihinde Mersin’de dünyaya gelmiştir.Kendisi Aslen Gaziantepli biridir.5 yıl kadar Amerika’da üniversite okumuş ardından 2 yılda İtalya’da yaşamıştır.

Ailesinin maddi durumunun iyi olması sebebinle küçük yaşlardan itibaren ticaret ile ilgilenmeye başlamıştır.Bir süre sonra ticaret konusunda çok başarılı bir grafik çizmiş ardındanda önemli bir iş adamı olarak kendini göstermiştir.İsminin parlamasında hem Ticari başarıları hem de ünlü Sanatçı Demet Akalın ile bir dönem evli olmasının payı fazladır.

1 yıl önce çiftin çocukları dünyaya gelmiştir.Çocuklarına Hira ismini vermişlerdir.Çocuklarının olmasınla beraber kamera karşısında babadan önemli hediyeler Demet Akalın’a alınarak kutlama yapılmıştır.Kamera karşısında kısa bir konuşma yapan Ünlü isimler Özel hayatlarınla ilgili hiçbir problem yaşanmadığını gayet mutlu olduklarını söylemişlerdir.Zaten ilk sevgili olarak başladıkları zaman ünlü pop yıldızı bunu twitter hesabı ile sevenleri için söylemiştir.

visum china
visum china

Kısa süre önce Televizyon Programına konuk olan Ünlü Sanatçı kızı Hira durumu hakkındada merak edilen soruları cevapladı.Hira’da İyi Huylu Tümör olduğu özellikle beyaz tenli bebeklerde bu duruma çok sık rastlandığını belirtmiştir.Hastaneye gittiklerini ve şuan iyi olduklarını söylemiştir.Bizde geçmiş olsun diliyoruz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir