Onur Bay Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Onur Bay Kimdir?

Arka Sokaklar dizisi başladığı yıldan itibaren dizide rol alan, diziye ilk başladığı zamanlarda çok küçük bir yaşta olmasına rağmen güzel bir oyunculuk sergilemiş ve şu sıralarda genç bir isim olan oyuncu Onur Bay kimdir? dizinin sevilen oyuncusunun özgeçmişi burada.

Onur Bay Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Genç bir yetenekli oyuncu olan Onur Bay 1996 senesinde dünyaya gözlerini açmış bir kişidir.İstanbul’da yaşamını sürdüren oyuncu doğma büyüme İstanbulludur.Daha henüz On yaşındayken Arka Sokaklar adlı dizide yer almaya başlamış isim yılların vazgeçilmez önemli bir dizisinde uzun senelerdir rol almaktadır.Eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi’nde sürdürmekte olan oyuncu burada okumaktadır.Boyu 1.80 cm’dir.

Genç oyuncu son zamanlarda Vücut geliştirme ile ilgilenmiş ve izleyiciler tarafından bu rahatlıkla belli olmuştur.Uzun yıllar yer aldığı dizi oyuncunun ilk dizisi değildir.Köpek adındaki dizide 9 yaşındayken rol almıştır.

Oyunculuk ve eğitimini bir arada yürüten isim hafta sonları dizi çekimlerine giderken hafta içi ise okulunla ilgilenmektedir.2010 senesinde bir filmde de rol almış olan isim Çakallarla Dans adındaki filmde oynamıştır.

visum china
visum china

Eğitim hayatı bittikten sonra tamamen kendisini oyunculuğa vereceğini belirtmiş olan isim şimdiden uzun senelerinin başarılı oyunculuğunla ilerleyen senelerde daha başka dizilerde rol alabileceğini göstermiştir.

Arka Sokaklar 12. sezonuyla beraber halen izleyicilerle buluşmaya devam etmektedir.

Onur Bay Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2005 – Köpek
2006 – Arka Sokaklar ( Başladığı tarih 2006 ve halen aralıksız şekilde dizide rol almaktadır)
2010 – Çakallarla Dans (Film)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir