Özlem Yıldız Kimdir Biyografisi Yaşı Kaç Boyu

Özlem Yıldız Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Bir zamanlar Sunduğu programlar ve harika güzelliği ile bütün insanların ekranda takip ettiği isim olmuş fakat bir süredir herhangi bir programda sunuculuk yapmayan Özlem Yıldız kimdir kaç yaşında boyu kaçtır?

Özlem Yıldız Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Özlem Yıldız Antalyalı olan Sunucularımızdandır.Aile tarafından kökeni ise Çerkez’dir.Liseyi İstanbul’da bulunan Suadiye Lisesi’nde bitirmiştir.Bir tane kız kardeşi bulunan Sunucunun kardeşinin adı Sinem’dir.Annesi Sevgi hanım emekli bir kadın, babası ise bir şirketin müdürüdür.Boyu kaç diye merak edenler için 1.74 boyundadır.

Özlem Yıldız Kaç yaşında? Sunucunun doğum zamanı 13 Aralık 1980’dir.1996 tarihinde Atv tarafından düzenlenen Güzellik Yarışmasına katılmış fakat burada başarılı olamamıştır.Buna rağmen Atv’nin projesinde yer alan Müzik programı için kendisi uygun görülüp ona teklif yapılmıştır.1995 tarihinde Vj’lik yaparak televizyonlarda göründü.Yaklaşık olarak 1 sene kadar Vj’lik yapıp sonrasında Genç Tv kanalında çalışmaya başladı.

Aynı dönem içersinde Çarkıfelek programından teklif gelince onu kabül etti ve orada çalıştığı dönemlerde çok sevilen oldu.Bu programdan sonra Aydın ile beraber sabahların güzel programlarından biri olan bir dönem en çok izlenen sabah programı olmuş Sabah Şekerleri ismindeki programın sunuculuğunu yaptı.

ozlem-yildiz-biyografi

2000 tarihinde Hemşo ismindeki sinemada rol aldı.2005 tarihinde Sinan Serter ile dünya evine girdi ve bu evlilikten sonra yaklaşık olarak 3 yıl kadar sunmuş olduğu programları bıraktı.2006 senesinde çiftin erkek çocukları oldu.3 Ekim 2013 senesinde ise çift ayrıldı.

2011 tarihinde Tv8 ekranlarında Aklımıza kaldı adındaki programın sunuculuğunu yaptı.2017’de İş Dünyası isimli programı sundu.

Bir süre oyunculukta yapmış olan Sunucu Özlem Yıldız 2002 tarihinde Bayanlar Baylar, 2000 tarihinde Hemşo ve 1996 tarihinde Tatlı Kaçıklar’da oynamıştır.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir