PewDiePie kimdir, nereli, PewDiePie kaç yaşında, PewDiePie boyu, kilosu kaç, PewDiePie evli mi, kiminle evli, eşi kimdir?

PewDiePie Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Gerçek Adı Nedir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Youtube fenomeni PewDiePie kimdir, nereli, PewDiePie kaç yaşında, PewDiePie boyu, kilosu kaç, PewDiePie evli mi, kiminle evli, eşi kimdir? İşte PewDiePie hakkında detaylar.

PewDiePie Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tam adı Felix Arvid Ulf Kjellberg’dir. PewDiePie 24 Ekim 1989 tarihinde İsveç’in Göteborg şehrinde dünyaya gelmiştir. İsveçli bir YouTuber’dır. Annesi Lotta Kristine Johanna ve babası Ulf Christian Kjellberg’dir. Bir şirkette Bilişim Kurulu Başkanı olan annesi 2010’da İsveç’in Yılın CIO’su ödülüne layık görülmüştür. Babası da bir şirkette yönetici konumunda çalışmaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

visum china
visum china

YouTube’a 2010 yılında genellikle aksiyon ve korku oyunlarını içeren Let’s Play tarzı videoları ile başladı. Hızlı bir büyüme gösteren kanal 2012 yılının ortalarında 1 milyon takipçiye ulaştı. İlerleyen zamanlarda Kjellberg tarafından üretilen içerikler vlog, komedi skeçleri, dizi formatındaki videoları ve müzik videolarını da kapsar hale geldi.

PewDiePie Evli mi?

YouTube’da “Cutiepiemarzia” olarak da tanınan Marzia Bisognin adlı YouTuber ile 2011 yılında tanışıp sevgili oldu. 2018 yılında nişanlandılar. 20 Ağustos 2019 tarihinde ise evlendiler.

PewDiePie Boyu Kaç?

PewDiePie 1.80 boyundadır.

PewDiePie Kaç Kilo?

PewDiePie 75 kilodur.

PewDiePie Burcu Nedir?

PewDiePie Akrep burcudur.

PewDiePie hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.