Remziye Demirkol kimdir, Remziye Demirkol nereli, Remziye Demirkol'un hayatı, biyografisi, Remziye Demirkol kaç yaşında, Remziye Demirkol evli mi

Remziye Demirkol Kimdir? Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

KRT TV’nin ekran yüzlerinden biri olan Remziye Demirkol kimdir, Remziye Demirkol nereli, Remziye Demirkol’un hayatı, biyografisi, Remziye Demirkol kaç yaşında, Remziye Demirkol evli mi? İşte Remziye Demirkol hakkında detaylar.

Remziye Demirkol Kimdir?

TRT spikeri olarak başladığı çalışma hayatına, CNN Türk’te devam etti. Uzun yıllar 24 Televizyonu’nda moderatör olarak görev yaptı. Muhabirlik, editörlük ve kendi haber kuşaklarının yöneticiliğini yaptı. Aralarında Cumhurbaşkanı ve başbakanların da bulunduğu sayısız röportaj gerçekleştirdi.

Başta Pera Güzel Sanatlar Lisesi olmak üzere çok sayıda okulda ve özel derslerde diksiyon, güzel konuşma ve haber eğitimleri vererek, bilgi ve deneyimini, dili etkili kullanmak isteyenlerle paylaştı. Remziye Demirkol 2022 yılında KRT TV’ye transfer oldu.

Remziye Demirkol evli ve iki kız çocuğu annesidir.

Remziye Demirkol hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir