Rıfat Yurttaş kimdir, Rıfat Yurttaş nereli, Rıfat Yurttaş'ın hayatı, biyografisi, Rıfat Yurttaş kaç yaşında?

Rıfat Yurttaş Kimdir? Rıfat Yurttaş Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

MasterChef Allstar yarışmacısı Rıfat Yurttaş kimdir, Rıfat Yurttaş nereli, Rıfat Yurttaş’ın hayatı, biyografisi, Rıfat Yurttaş kaç yaşında? İşte Rıfat Yurttaş hakkında detaylar.

Rıfat Yurttaş Kimdir? Kaç Yaşında, Nereli?

Rıfat Yurttaş 1992 yılında dünyaya gelmiştir ve İzmir, Çeşmeli’dir. Küçük yaşlardan itibaren yemek yapmaya merak duymuş. Ailesi tarafından bu merakı garipsenen Rıfat, üniversite hayatına kadar amatörce bu ilgisini geliştirmeye çalışmış.

Hukuk Fakültesini kazanan MasterChef Rıfat, gizlice gastronomi bölümü mülakatlarına kaydını yaptırdı. Böylece amatör olarak sürdürdüğü yemek yapma merakını, İzmir ekonomi üniversitesi mutfak sanatları ve yönetimi bölümü ile akademik seviyeye çıkarmış oldu. Okul sürecinde Michelin yıldızlı şeflerinden eğitim alan yarışmacı, Türkiye’nin en iyi restoranları ve otellerinde staj yaparak deneyim kazandı.

Genç aşçı, üniversite mezuniyeti sonrasında ustalık ve usta öğreticilik belgelerini aldı. Meslek edindirme kurslarında eğitmen şef olarak yüzlerce aşçı yetiştirdi ve işlere yerleştirdi. Sağlıklı beslenme ve zeytinyağlılara kayan ilgisi neticesinde beslenme koçluğu yapmaya, glutensiz ve laktozsuz yemekler üretmeye, satmaya ve workshoplar düzenlemeye başladı.

Rıfat Yurttaş hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir