Seda Erdim kimdir, nereli, Seda Erdim kaç yaşında, Seda Erdim kiminle evli, Seda Erdim ne mezunu, mesleği, ne iş yapıyor?

Seda Erdim Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Ünlü oyuncu Ümit Erdim’in eşi Seda Erdim sosyal medyada paylaşımları ile dikkatleri çekmektedir. Instagram’da 400 binden fazla takipçisi olan Seda Erdim’in biyografisi sizlerle. Peki Seda Erdim kimdir, nereli, Seda Erdim kaç yaşında, Seda Erdim kiminle evli, Seda Erdim ne mezunu, mesleği, ne iş yapıyor? İşte Seda Erdim hakkında detaylar.

Seda Erdim Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Seda Erdim 30 Ocak 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kimya Mühendisliği Bölümünde eğitim almıştır. Bir dönem THY’de hostes olarak çalışmıştır. Ayrıca tercümandır. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Seda Erdim, Instagram’da 400 binden fazla takipçisi vardır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Seda Erdim kimdir, nereli, Seda Erdim kaç yaşında, Seda Erdim kiminle evli, Seda Erdim ne mezunu, mesleği, ne iş yapıyor?

Seda Erdim Evli mi?

Ünlü oyuncu Ümit Erdim ile 2017 yılında evlenmiştir. 2018 yılında Ses adında kızı dünyaya gelmiştir.

Seda Erdim Burcu Nedir?

Seda Erdim Kova burcudur.

Seda Erdim hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir