Fox Tv'de Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli kimdir, nerelidir, Selçuk Tepeli'nin hayatı ve biyografisi, Selçuk Tepeli kaç yaşında, Selçuk Tepeli ne mezunu?

Selçuk Tepeli Kimdir?

Fox Tv’de Ana Haber sunucusu Selçuk Tepeli kimdir, nerelidir, Selçuk Tepeli’nin hayatı ve biyografisi, Selçuk Tepeli kaç yaşında, Selçuk Tepeli ne mezunu?

Selçuk Tepeli Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Selçuk Tepeli 1974 yılında dünyaya gelmiştir. Selçuk Tepeli’nin doğum yeri İstanbul ilinin Silivri ilçesidir. Selçuk Tepeli üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi Bölümü’nde tamamladı. Ardından yüksek lisansını da IEP Rennes’de Avrupa Birliği Avrupa’da Sınırlar ve Kamu Hareketleri üzerine yaptı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Medya sektöründe Aktüel ve Newsweek Türkiye dergilerinin yayın yönetmenliğini yaptı. Daha sonra Habertürk TV’de genel yayın yönetmenliği yaptı ayrıca Ceyda Karan’la Eksen adlı programı sundu ve Gün Başlıyor adlı programı da sundu. 2020 yılında ise Fatih Portakal’ın Fox Tv’den ayrılması üzerine Selçuk Tepeli ana haberi sunmaya başladı ve Habertürk TV’deki görevinden ayrıldı. Ayrıca ana haberin içinde kendine ayrılmış Selçuk Tepeli ile Bir Dakika adlı bölümü de sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir