Sema Öztürk Kimdir Biyografisi

Sema Öztürk Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Hem televizyon sunuculuğu hem de dizi oyunculuğunun yanı sıra Medya’da çok sık adına rastladığımız güzel bayan Sema Öztürk Kimdir nereli kaç yaşında?

Sema Öztürk Kimdir Biyografisi

Sema Öztürk 23 Temmuz 1977 tarihinde İstanbul’da doğan bir isimdir.Bir süre mankenlik yapmış daha sonra sunuculuğa geçmiştir.Kral Tv ekranlarında Kıvılcım adı ile Vjlik yapmıştır.Vjlik yaptığı sırada diziden teklif gelir ve ilk dizisi olan Karamelek dizisinde rol almaya başlar.Bu dizinin ardından Ayrılsak da Beraberiz, Melekler Adası ve Hacı gibi dizilerde oynamıştır.Boyu 1.72 kilosuda 54’dür.

Kendisi evde oturmayı çok seven ama aynı zamanda sosyal bir insandır.Evi içersinde vakit geçirmeyi seven güzel isim, evinin içinde sessizlik olması gerektiğini fakat dışarı çıktığında ise Hayat içersinde kendisini bulması gerektiğini röportajında söylemiştir.Sitelerde oturmayı sevdiğini fakat şehir dışında bulunan siteleri sevmediğini belirtmiştir.

Yaklaşık olarak 8 senedir Arnavutköy’de oturduğunu belirten güzel sunucu ve oyuncu semtinin İstanbul için en güzel yerlerden biri olduğunu belirtiyor.Ev dekorasyonunada önem veren Güzel bir süre Dekorasyon sitelerini çok takip ettiğini kendi evine sahip olduğu zaman birçok dekorasyon yapacağını açıklamıştır.

visum china
visum china

En son Meryem dizisinde rol alan oyuncu ayrıca Tv8 ekranlarında yayınlanan Bugün Düğünümüz Var adındaki yarışmada sunuculuk yapmaktadır.

sema-ozturk-biyografi

Sema Öztürk Oynadığı Dizi ve Filmler

Kurtlar Vadisi
Kara Melek
Melekler Adası
Ayrılsak Da Beraberiz
Hacı
Ruhsar
Evdeki Yabancı
Dadı
Karadayı (Süeda)
Meryem

Oynadığı Filmler

Deli Dumrul – 2010
Büyük Şeytan Üçgeni – 2008
Avrupalı – 2007

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir